Понедiлок, 17 лютого 2020 року

24.02.2014 перший заступник голови РДА Л.Калужська провела оперативну нараду з актуальних питань життєдіяльності району

24.02.2014 перший заступник голови РДА Л.Калужська провела оперативну нараду з актуальних питань життєдіяльності району.
Учасники наради обговорили такі питання: про ситуацію в районі щодо забезпечення водо-, тепло- та електропостачання в населених пунктах району , про підготовку сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт; про заходи з наведення належного санітарного стану в населених пунктах району. В ході розгляду вказаних питань перший заступник голови РДА Л.Калужська надала такі доручення: начальнику управління агропромислового розвитку РДА Ф.Богдану організувати і провести у перших числах березня семінар-нараду для сільгоспвиробників району за участю фахівців Запорізького інституту олійних культур; заступнику голови РДА В.Матросову провести нараду з сільськими селищними головами, керівниками підприємств та організацій району з питання наведення належного санітарного стану на підвідомчих територіях.
24.02.2014 перший заступник голови РДА Л.Калужська провела нараду за участю заступника голови РДА О.Денисенка, керівників аптечних закладів району, які беруть участь у пілотному проекті, з питання продовження реалізації пілотного проекту здержавного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.
24.02.2014 заступник голови РДА В.Матросов провів нараду за участю директорів ЗОШ району та начальника Михайлівського РЕМу С.Бугайова з питання укладання договорів на постачання електроенергії.
24.02.2014 заступник голови РДА О.Денисенко провів виїзний прийом громадян у ТМО Михайлівського району. Звернення стосувались таких питань: про затримку виплати заробітної плати медичним працівникам та про можливість придбання ліків гіпертонічним хворим за пільговими цінами. Всім надано відповідні роз’яснення.

Пошук

Важливо