Вiвторок, 09 березня 2021 року

Вхід на сайт

ВДЯЧНІ ЗА СВОБОДУ

изображение viber 2021 02 19 09 37 18

20 лютого український народ вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули, захищаючи  європейське майбутнє нашої держави.

Усі вони прожили різне життя — хто  довге, а хто зовсім коротке. Вони були дуже  різними, але їх, як і сотні тисяч учасників  Майдану, мільйони по всій Україні та в цілому  світі, об'єднало прагнення правди.

На шляху боротьби за демократичні  цінності та європейські прагнення їх не  зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні  людська жорстокість. Вони разом з українським  народом повстали проти наруги над волею  людей заради майбутнього для оновленої, кращої України.

изображение viber 2021 02 19 09 37 15

Смерть Героїв Небесної Сотні змінила спільну свідомість українців, актуалізувавши значущість таких понять, як право на самовизначення, на гідність, свободу, суверенність держави, європейський вибір.

19 лютого, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні в Михайлівці відбулося покладання квітів. Віддати шану патріотизму і мужності полеглих українських героїв та учасників Революції гідності прийшли голова райдержадміністрації Олексій Тимків, заступник голови райдержадміністрації Руслан Щусь, Михайлівський селищний голова Володимир Рикун, заступник селищного голови Олександр Григоренко та військовий комісар Михайлівського районного територіального центру комплектування та соціальної  підтримки Анатолій Савенко. Присутні також вшанувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Вклонимося кожному, хто виступив проти авторитарного режиму, і всім тим, хто зараз захищає нас від російської агресії!

Вічна і світла пам'ять Патріотам, Героям Небесної сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу…

Пошук

Важливо