Середа, 26 лютого 2020 року

03.03.2014 перший заступник голови РДА Л.Калужська провела оперативну нараду з актуальних питань життєдіяльності району

03.03.2014 перший заступник голови РДА Л.Калужська провела оперативну нараду з актуальних питань життєдіяльності району, в якій взяли участь заступники голови РДА, керівник апарату РДА, начальники відділів апарату та структурних підрозділів РДА. Під час наради розглянуто питання щодо стану захворюваності на грип та ГРВІ в Михайлівському районі; про підготовку до початку весняно-польових робіт в районі; про підготовку питань для розгляду на засідання колегії РДА.
Того ж дня Л.Калужська провела засідання районної протиепізоотичної комісії, під час якого розглянуто питання про посилення заходів щодо недопущення в районі захворювання свиней на африканську чуму та інші інфекційні захворювання. З цього питання виступила начальник управління – головний державний інспектор ветеринарної медицини у Михайлівському районі Запорізької області І.Коноваленко, яка поінформувала про заходи, які вживаються в районі з метою попередження занесення збудників інфекційних хвороб домашніх тварин.
03.03.2014 заступник голови РДА В.Матросов провів робочу нараду за участю представників РЕМу, Михайлівського цеху Токмацького УГГ, відділу освіти РДА, ТМО району, управління ДКС в Михайлівському районі з питання погашення заборгованості за спожиті енергоносії. Відділу освіти РДА та ТМО району доручено до кінця поточного місяця укласти договори з газо- та енергопостачальниками, провівши відповідні тендерні процедури, та забезпечити погашення заборгованості та 100-відсоткові розрахунки за спожиті енергоносії.

Пошук

Важливо