Середа, 26 лютого 2020 року

05.03.2014 перший заступник голови РДА Л.Калужська провела семінар для керівників сільськогосподарських підприємств

05.03.2014 перший заступник голови РДА Л.Калужська провела семінар для керівників сільськогосподарських підприємств. З вступним словом виступив начальник управління АПР РДА Ф.Богдан, який поінформував про завдання аграрного сектору економіки району на 2014 рік. Професор, доктор технічних наук ТДАТУ В.Надикто ознайомив присутніх з особливостями обробки ґрунту в посушливих умовах зони південного степу України. Також учасники семінару ознайомились з презентацією проекту «Аграрний центр. Комунікація».
Того ж дня в районному будинку культури відбувся концерт заслуженого артиста України Віталія Козловського з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Зі святом жінок привітав помічник народного депутата України А.Пшонки О.Вербицький.
05.03.2014 заступник голови РДА В.Матросов провів нараду за участю начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Н.Левчук, сільських та селищних голів району з питання підготовки пакету документів на об’єкти ремонту доріг комунальної власності.
05.03.2014 заступник голови РДА О.Денисенко провів нараду з питання організації районного етапу спартакіади серед державних службовців та участі команди від району в обласних змаганнях. Участь у нараді взяли: директор КЗ «КДЮСШ» О.Прядко, керівники структурних підрозділів РДА.

Пошук

Важливо