Недiля, 17 жовтня 2021 року

Вхід на сайт

ДОРОГІ МОЇ, ПОВАЖНІ КОЛЕГИ, ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МИХАЙЛІВЩИНИ !

Ось і підійшов час до завершення процесу реорганізації Михайлівської районної державної адміністрації !

Час діяльності Михайлівської адміністрації вже увійшов в історію. На території колишнього Михайлівського, а нині Василівського району створені та успішно працюють спроможні громади, які укомплектовані та доукомплектовуються працівниками РДА.

Частина працівників з 01.04.2021 продовже свою діяльність в базовій Василівській адміністрації на віддалених робочих місцях.

Шановні колеги, спасибі Вам величезне за наш згуртований, дружний колектив. Спасибі вам за те, що навіть в найскладніших, стресових ситуаціях Ви зберігали свій оптимізм. З вами було комфортно і легко працювати, що досить важливо і необхідно. Знаєте, кожен з вас особлива, дивовижна особа, яка вносить свій вклад в нашу загальну справу на благо України.

Дорогі колеги, від щирого серця говорю вам "СПАСИБІ". Ви допомогли мені стати активніше і сміливіше, спасибі Вам за професійній підхід до вирішення будь якого питання.

Бажаю вам активної життєдіяльності, успішного процвітання, старанної роботи, відмінної зарплати, дивовижного настрою і, звичайно ж, особистого щастя.

 

Пошук

Важливо