Середа, 26 лютого 2020 року

Новини за 11 березня

11 березня перший заступник голови РДА Л.Калужська провела оперативну нараду з актуальних питань життєдіяльності району, участь у якій взяли: заступники голови РДА, керівник апарату РДА, начальники структурних підрозділів РДА. Під час наради обговорено питання: про підготовку матеріалів на розгляд сесії районної ради та колегії РДА, про організацію проведення щорічної акції Державної служби зайнятості України «Випускник-2014» та про підсумки проведення в районі урочистостей до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.
Того ж дня під головуванням першого заступника голови РДА Л.Калужської відбулось засідання комісії з питань нагородження при райдержадміністрації. Члени комісії розглянули питання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» двом мешканкам с.Тимошівка. Вирішено підтримати кандидатури та порушити питання щодо присвоєння почесного звання перед обласною державною адміністрацією.
11.03.2014 в Тимошівській ЗОШ І-ІІІ ст. стався порив теплової мережі, того ж дня працівниками КП «Роднічок», відділу освіти, молоді та спорту РДА та ЗОШ проведено аварійно-ремонтні роботи, теплопостачання в навчальному закладі відновлене в повному обсязі. На місце події виїжджав заступник голови РДА В.Матросов та начальник відділу ЖКГ і будівництва РДА В.Бабанін.

Пошук

Важливо