Середа, 26 лютого 2020 року

17.04.2014 відбулось засідання тридцять першої (позачергової) сесії Михайлівської районної ради шостого скликання

17.04.2014 відбулось засідання тридцять першої (позачергової) сесії Михайлівської районної ради шостого скликання, участь у якому взяли: голова райдержадміністрації В. Матросов, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільські, селищні голови, редактор районної газети «Михайлівські новини».
До порядку денного пленарного засідання було включено 1 питання: «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.01.2014 №9 «Про районний бюджет на 2014 рік (зі змінами та доповненнями)». Більшістю голосів депутати затвердили рішення «Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.01.2014 №9 «Про районний бюджет на 2014 рік (зі змінами та доповненнями)».
Того ж дня голова райдержадміністрації В.Матросов провів семінар-нараду для сільських та селищних голів, під час якого розглянуто такі питання: про результати проведення Дня довкілля в районі; про організацію літньої оздоровчої кампанії 2014 року; про стан готовності приміщень для роботи дільничних виборчих комісій та їх матеріально-технічне забезпечення; про облік дітей шкільного віку; про стан забезпечення населення району скрапленим газом, тощо. З питань порядку денного виступили: начальник УСЗН РДА Л.Приступа, керівник апарату РДА А.Старокожко, методист відділу освіти, молоді та спорту РДА В.Руденко, начальник відділу з питань ЦЗН М.Суптеля та інші.

Пошук

Важливо