Вiвторок, 21 травня 2019 року

12.05.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов провів оперативну нараду

12.05.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов провів оперативну нараду з актуальних питань життєдіяльності району за участю заступників голови РДА, керівника апарату РДА, начальників структурних підрозділів РДА. Під час наради обговорено питання: про підсумки відзначення в районі травневих свят, про підготовку матеріалів для розгляду на засіданні колегії РДА та засіданні сесії районної ради, про розміщення національної символіки, про підготовку до проведення позачергових виборів Президента України.
12.05.2014 перший заступник голови райдержадміністрації Л.Калужська здійснила робочу поїздку до Високівської сільської ради. Під час зустрічі з сільським головою, директором школи та приватними підприємцями було обговорено питання організації роботи літнього пришкільного майданчику з денним перебуванням.
Також Л.Калужська ознайомилась із роботою дільничних виборчих комісій №230345 та №230346, оглянула приміщення, в яких розташовані комісії, обговорила з головами ДВК нагальні питання – про організаційне та матеріально-технічне забезпечення роботи ДВК, взаємодію з місцевими органами влади, тощо.
Того ж дня перший заступник голови РДА Л.Калужська та представники військової частини В2731 під час робочої наради обговорили організаційні питання створення блокпостів на території Михайлівського району.