Вiвторок, 18 лютого 2020 року

Діти Михайлівського району завітали на своє «професійне» свято до обласного центру

1401297362511 0Запорізька обласна влада запросила кількасот маленьких запоріжців на свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. В палац культури «Дніпроспецсталь» з’їхались вихованці дитячих закладів зі своїми педагогами та діти-сирти та діти, позбавлені батьківського піклування з батьками-вихователями, прийомними батьками та опікунами.
28 травня  50 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, Михайлівського району також випала можливість завітати на це свято. Справжнім святом для маленьких гостей свята стала театралізована постанова, героями якої стали виключно діти, яка відбувалася в ПК „Дніпроспецсталь”.
  Після урочистостей в палаці культури «Дніпроспецсталь» організатори запропонували дітям насичену культурну програму з відвідуванням острова Хортиця  комплексу «Козацька залога», де їх чекала захоплююча кінна вистава. Діти мали змогу покуштувати козацького куліша та поспілкуватися зі справжніми козаками. Після вистави діти могли з допомогою козаків проїхатись верхи на коні та пофотографуватися на території комплексу „Козацька залога”.
Хочеться сказати слова вдячності керівництву Михайлівської районної адміністрації та спонсорам, за  допомогою яких і відбулася дана поїздка.
 
 
Служба у справах дітей Михайлівської РДА

Пошук

Важливо