Середа, 26 лютого 2020 року

03.06.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов провів робочу нараду

03.06.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов провів робочу нараду за участю начальника відділу з питань цивільного захисту населення РДА М.Суптелі, секретаря Михайлівської селищної ради О.Лактіонова, представників райвідділу міліції та громадських організацій з питання доукомплектування громадського формування з охорони громадського порядку при Михайлівській селищній раді «Щит». Під час наради визначені шляхи з проведення відповідної роботи.
03.06.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов перебував з робочою поїздкою у с.Роздол. Під час зустрічі з директором Роздольської ЗОШ І-ІІІ ст. та представниками РЕМу обговорено питання щодо проведення ремонтних робіт на трансформаторній підстанції, яка вийшла з ладу внаслідок грози. Того ж дня за сприяння ФГ «Таврія-Скіф» працівниками відділу освіти, молоді та спорту РДА та РЕМу проведено відповідні ремонтні роботи.
Також під час поїздки В.Матросов ознайомився з роботою пришкільного літнього табору з денним перебуванням.
03.06.2014 перший заступник голови РДА Л.Калужська провела нараду з представниками районного управління юстиції та реєстраційної служби РУЮ, під час якої розглянуто питання активізації роботи з реєстрації договорів оренди на земельні частки.

Пошук

Важливо