Вiвторок, 18 лютого 2020 року

10 червня голова райдержадміністрації В.Матросов та начальник відділу з питань цивільного захисту населення РДА взяли участь в обласній селекторній нараді щодо організації роботи з вимушеними переселенцями

10 червня голова райдержадміністрації В.Матросов та начальник відділу з питань цивільного захисту населення РДА взяли участь в обласній селекторній нараді щодо організації роботи з вимушеними переселенцями.
Того ж дня під головуванням В.Матросова відбулось засідання районного штабу з координації роботи стосовно підтримки переселенців. Під час засідання обговорено питання щодо можливості прийому та влаштування переселенців з Донецької та Луганської областей. Учасники засідання обговорили особливості роботи з переселенцями та вивчили можливість виділення приміщення для їхнього розміщення. Визначено, що в районі є можливість розмістити 2-3 сім’ї орієнтовною чисельністю 10-12 осіб в приміщенні АСЛ с.Плодородне. Відповідні пропозиції направлено до облдержадміністрації.
10.06.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов, голова районної ради С.Передерій та представники районної організації ветеранів України та Михайлівської селищної ради привітали її з 90-річним ювілеєм ветерана Великої Вітчизняної війни Рєпіну К.С.

Пошук

Важливо