Понедiлок, 17 лютого 2020 року

30.05.2014 в загальноосвітніх навчальних закладах району відбулось свято «Останнього дзвоника»

30.05.2014 в загальноосвітніх навчальних закладах району відбулось свято «Останнього дзвоника». В ході проведення святкових лінійок учителів, учнів та батьків привітали керівники районної ради та райдержадміністрації, начальники структурних підрозділів РДА, представники сільських та селищних рад, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
Голова райдержадміністрації В.Матросов взяв участь у заході в Старобогданівському НВК І-ІІ ст., перший заступник голови РДА Л.Калужська – у Марۥянівському НВК І-ІІІ ст.
30.05.2014 представниками департаменту з питань цивільного захисту населення РДА було проведено контрольну перевірку стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки Михайлівського району.
30.05.2014 керівник апарату райдержадміністрації А.Старокожко провела особистий прийом громадян. Звернення стосувалось питання отримання матеріальної допомоги. А.Старокожко надала відповідні роз’яснення.

Пошук

Важливо