Середа, 26 лютого 2020 року

10 червня в райдержадміністрації відбулась чергова оперативна нарада

Operatuvna10 червня в райдержадміністрації відбулась чергова оперативна нарада, яку провів голова РДА Віталій Матросов. Участь у нараді взяли керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ та організацій району. Присутні обговорили ряд актуальних для району питань.
Зокрема, йшлося про хід виконання планових надходжень до бюджету району, та державного бюджету за п’ять місяців поточного року, про завершення 2013/2014 навчального року та проведення державної підсумкової атестації і зовнішнього незалежного оцінювання, про роботу пришкільних літніх таборів з денним перебуванням; про стан забезпечення пожежної безпеки на об’єктах господарювання району в літній період 2014 року та стан готовності до ліквідації можливих пожеж та їх наслідків, про заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років.
Голова районної ради Сергій Передерій поінформував учасників оперативної наради про зміни, які пропонується внести до Конституції України в частині місцевого самоврядування з метою максимальної децентралізації влади.

Пошук

Важливо