Середа, 26 лютого 2020 року

16.06.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов провів оперативну нараду

16.06.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов провів оперативну нараду, участь у якій взяли: заступники голови РДА, керівник апарату, начальники структурних підрозділів РДА. Під час наради обговорено ряд питань, а саме: про хід літньої оздоровчої кампанії 2014 року та попередні підсумки роботи пришкільних літніх таборів з денним перебуванням; про організацію та проведення випускних вечорів для дев’ятикласників у загальноосвітніх закладах району; про проведення збиральної кампанії 2014р. та забезпечення пожежної безпеки в літній період та інші питання.
16.06.2014 ж дня голова райдержадміністрації В.Матросов провів нараду за участю першого заступника голови РДА Л.Калужської, заступника голови РДА О.Денисенка та начальника відділу з питань ЦЗН РДА М.Суптелі. Під час наради обговорено питання щодо можливості відновлення в Михайлівському районі військового комісаріату та виділення необхідного приміщення для його розміщення. Того ж дня Л.Калужською та О.Денисенком проведено огляд приміщення, яке може бути використано з цією метою.
16.06.2014 заступник голови РДА О.Денисенко провів нараду з питання організації відзначення свят та пам’ятних дат у червні 2014 року: Дня державної служби, Дня скорботи та пам’яті жертв війни в Україні, Дня Конституції України та Дня молоді. У нараді взяли участь: представники відділу організаційної роботи апарату РДА, відділу освіти, молоді та спорту РДА, відділу культури і туризму РДА, УСЗН РДА.

Пошук

Важливо