Середа, 26 лютого 2020 року

17.06.2014 в райдержадміністрації відбувся семінар-нарада для сільських та селищних голів та керівників сільськогосподарських підприємств

17.06.2014 в райдержадміністрації відбувся семінар-нарада для сільських та селищних голів та керівників сільськогосподарських підприємств, під час якого розглянуто питання щодо проведення збиральної кампанії 2014 року та забезпечення пожежної безпеки в літній період. В роботі семінару взяли участь: голова райдержадміністрації В.Матросов, перший заступник голови РДА Л.Калужська, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, представники райвідділу МНС.
Того ж дня голова райдержадміністрації В.Матросов та перший заступник голови РДА Л.Калужська під час зустрічі з представниками Генерального штабу Збройних Cил України, які перебували на території району з робочою поїздкою, обговорили питання цивільно-військових відносин, що виникають у зв’язку з тимчасовим розміщенням на території району військової частини.
17.06.2014 заступник голови РДА О.Денисенко взяв участь у селекторній нараді з питання організації безпеки в місцях масового літнього відпочинку та забезпечення безпечного використання скрапленого газу в місцях громадського харчування.
17.06.2014 перший заступник голови РДА Л.Калужська взяла участь у звітно-виборчих зборах Михайлівської районної організації роботодавців «Роботодавці Михайлівщини». Під час зборів було обрано нового голову організації – Дудку Віктора Івановича, керівника АФ ім Мічуріна.

Пошук

Важливо