Середа, 26 лютого 2020 року

Відомі артисти завітали до військових та держслужбовців

DSCN0706 У квітні цього року з метою підняття бойового духу Української армії та активності вступу до лав Національної гвардії, забезпечення миру і єднання народу та збереження цілісності нашої держави стартував мистецький проект «Народна філармонія». До участі у цій Всеукраїнській акції, ініціатором якої є громадське об’єднання «Народна філармонія», долучились композитори, народні та заслужені артисти України, співаки-барди, історики, викладачі та студенти, журналісти Громадського телебачення, кореспонденти, активісти.
У рамках акції проходять концерти-зустрічі представників українського мистецтва із військовослужбовцями по всій території України. Минулої неділі артисти завітали й до військової частини, яка тимчасово розташована в селі Марۥянівка, а 23 червня, на запрошення голови РДА Віталія Матросова – до райдержадміністрації, де привітали з професійним святом державних службовців району.
Розпочались зустрічі духовним зверненням отця Димитрія (Присяжного), який зачитав молитву за Україну, за мир в усьому світі та передав дарунки від прихожан Свято-Покровської церкви м.Боярки Київської області.
Серед учасників концертної програми були артисти з різних куточків України, всі виступи були наповнені щирістю, високим патріотичним духом, гордістю за воїнів, яким сьогодні випала доля зберегти нашу державу.
Координатор мистецького проекту «Народна філармонія» Руслана Лоцман розповіла, що військові частини – це саме ті місця, де артисти сьогодні потрібні. Тому вони й вирушили з гастролями по містах України – вже відбулись концерти в Чернігівській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Полтавській, Київській, Львівській, Ровенській, Харківській, Дніпропетровській областях.
Митці подарували справжнє свято військовим та держслужбовцям, які, в свою чергу, тепло зустрічали артистів та дякували їм за приїзд.
На завершення зустрічей артисти та глядачі спільно виконали Гімн України в знак єдності навколо ідеї миру і добра, високого патріотизму та соборності рідної України.

Пошук

Важливо