Вiвторок, 18 лютого 2020 року

Новини за 25.07.2014

25.07.2014 в райдержадміністрації відбулась нарада з питань соціально-економічної ситуації в районі. В нараді взяли участь: голова райдержадміністрації В.Матросов, голова районної ради С.Передерій, перший заступник голови РДА Л.Калужська, заступник голови РДА О.Денисенко, керівники сільськогосподарських підприємств району та інші.
 
25.07.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов провів нараду за участю голови районної ради С.Передерія, першого заступника голови РДА Л.Калужської, заступника голови РДА О.Денисенка, начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Т.Кучерявої та представників ВАТ «Альтернативна паливна компанія» (м.Запоріжжя). Пі час наради обговорено питання переходу котельні Любимівської ЗОШ на роботу на альтернативному паливі (пелетах).
Того ж дня голова райдержадміністрації В.Матросов провів нараду з питання впровадження енергозберігаючих технологій та облаштування котельні ТМО району для роботи на альтернативному паливі. В нараді взяли участь: представники ВАТ «Візард-груп», головний лікар ТМО району І.Гайдаржі, керівництво райдержадміністрації та районної ради.
25.07.2014 заступник голови райдержадміністрації О.Денисенко провів нараду за участю голови начальника управління ПФУ в Михайлівському районі В.Щуся та представників організації-підрядника. Пі час наради обговорено питання можливості переходу котельні управління ПФУ на роботу на альтернативному паливі.
Того ж дня заступник голови райдержадміністрації О.Денисенко під час зустрічі з трудовим колективом управління ПФУ надав роз’яснення щодо основних положень Закону України «Про внесення змін до Конституції України».

Пошук

Важливо