Недiля, 25 серпня 2019 року

Новини за 28.07.2014

28.07.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов провів оперативну нараду, під час якої обговорено актуальні питання життєдіяльності району. В нараді взяли участь: перший заступник голови РДА Л.Калужська, заступник голови РДА О.Денисенко, керівник апарату РДА А.Старокожко, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.
 
Того ж дня голова райдержадміністрації В.Матросов та військовий комісар Василівсько-Михайлівського ОРВК С.Білодід під час робочої зустрічі обговорили питання щодо роботи із поновлення на військовому обліку громадян, що мешкають на території району, та щодо створення в Михайлівському районі формувань самооборони.
28.07.2014 перший заступник голови райдержадміністрації Л.Калужська провела засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Для участі в засіданні також були запрошені приватні підприємці, які мають заборгованість із сплати єдиного соціального внеску.
28.07.2014 заступник голови райдержадміністрації О.Денисенко відвідав Михайлівську ЗОШ І-ІІІ ст. №3, де ведуться роботи з поточного ремонту системи опалення з метою зменшення споживання енергоносіїв (заміни радіаторів). О.Денисенко ознайомився з ходом робіт та провів з цього питання робочу нараду за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Т.Кучерявої та керівництва школи.

Пошук

Важливо