Недiля, 25 серпня 2019 року

Новини за 04.08.2014

04 серпня голова Михайлівської РДА В.Матросов провів оперативну нараду, участь у якій взяли: перший заступник голови РДА Л.Калужська, заступник голови РДА О.Денисенко, керівник апарату РДА А.Старокожко, керівники відділів апарату та структурних підрозділів РДА. На нараді були підведені підсумки робочої поїздки голови Запорізької облдержадміністрації В.Баранова в район, а також розглянуті питання забезпечення життєдіяльності району. Особливу увагу було приділено питанню пожежної безпеки.
 
04.08.2014 голова Михайлівської РДА В.Матросов, заступник голови РДА О.Денисенко, голова районної ради С.Передерій, сільські та селищні голови, сільгоспвиробники району прийняли участь у нараді «Стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу Запорізької області», яка відбулася в приміщенні Запорізької ОДА.
 
Того ж дня голова райдержадміністрації В.Матросов провів засідання робочої групи з питання організації надання допомоги українській армії та мешканцям Донбасу. До акції долучилися, приватні підприємці та керівники господарств: Г.Ханін, О.Веретельнік, О.Каліман, Г.Бурцев, С.Бабанін, М,Широчкін, В.Ситенький, завдяки яким сформована партія продуктів харчування (овочі, крупи та інше). Відправка допомоги запланована на 05.08.2014 р.
 
04.08.2014 заступник голови райдержадміністрації О.Денисенко відвідав територіальне медичне об’єднання району, де ведуться роботи із монтажу котельні для роботи на альтернативному паливі. О.Денисенко ознайомився з ходом робіт, а також провів робочу нараду з цього питання за участю керівництва ТМО та представників підрядної організації ВАТ «Візард-груп».

Пошук

Важливо