Понедiлок, 17 лютого 2020 року

Новини за 05.08.2014

05.08.2014 голова Михайлівської РДА В.Матросов, заступник голови РДА О.Денисенко, сільські та селищні голови району прийняли участь у нараді з питань створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, яка відбулася в приміщенні Запорізької ОДА.
Того ж дня голова райдержадміністрації В.Матросов та заступник голови РДА О.Денисенко прийняли участь у співбесіді з керівництвом облдержадміністрації з питань запровадження в Михайлівському районі заходів з енергозбереження. Під час співбесіди обговорено стан впровадження енергозберігаючих заходів, у тому числі – утеплення приміщень, впровадження енергозберігаючих технологій, використання альтернативних видів палива, тощо.
05 серпня перший заступник голови Михайлівської РДА Л.Калужська провела робочу нараду за участю заступника начальника-начальника Михайлівського відділення Токмацької ОДПІ Л.Ільїної. Під час наради обговорено питання проведення інвентаризації землі в районі в рамках операції «Врожай 2014».
За участю приватних підприємців та керівників господарств району сформована партія продуктів для надання допомоги Українській армії та мешканцям Донбасу. 05.08.2014 відправлено 2 т круп.

Пошук

Важливо