Понедiлок, 17 лютого 2020 року

Новини за 06.08.2014

6 серпня в райдержадміністрації відбувся семінар-нарада для сільських та селищних голів, землевпорядників рад. В роботі семінару взяли участь: голова райдержадміністрації В.Матросов, перший заступник голови РДА Л.Калужська. Під час семінару розглянуто ряд земельних питань, питання про посилення пожежної безпеки на території району, введення тимчасової заборони на спалювання рослинних залишків, про розміщення відповідних інформаційних матеріалів в місцях масового перебування людей (магазинах, банках та вузлах поштового зв’язку).
Також присутні були ознайомлені з результатами обговорення в районі у липні 2014 року проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України», результатами анкетування депутатів сільських та селищних рад, обговорили питання щодо активізації даної роботи.
 
6 серпня перший заступник голови Михайлівської РДА Л.Калужська прийняла участь у засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке було проведено у селекторному режимі. На засіданні комісії розглянуті питання щодо підготовки органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2014-2015 років, затвердження Комплексного плану дій, стан протипожежного захисту місць з масовим перебуванням людей та наявністю значних матеріальних цінностей та ін.

Пошук

Важливо