Недiля, 16 червня 2019 року

Засідання колегії райдержадміністрації

DSCN076306.08.2014 в райдержадміністрації відбулось планове засідання колегії РДА. На засідання були запрошені: сільські, селищні голови, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, представник прокуратури району, редактор районної газети «Михайлівські новини».
Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, установах та організаціях району за І півріччя 2014 року поінформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації О.Згоннік.
Протягом І півріччя 2014 року Василівською міжрайонною державною фінансовою інспекцією Держфінінспекції в Запорізькій області в установах Михайлівського району проведено 1 планову ревізію та 10 перевірок. Найвагомішими порушеннями фінансово-бюджетної дисципліни були: зайве витрачання бюджетних коштів внаслідок завищення обсягів та вартості виконаних робіт і наданих послуг на суму 99,1 тис.грн.; втрати доходів бюджетами всіх рівнів на суму 49,23 тис.грн. Станом на 01.08.2014 встановлені порушення відшкодовані в повному обсязі. За результатами 10 проведених перевірок державних закупівель фактів не підтвердження кредиторської заборгованості за капітальними видатками не встановлено.
Членами колегії погоджено проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на території Михайлівського району за І півріччя 2014 року».
Про хід виконання Комплексного плану заходів щодо профілактики правопорушень у Михайлівському районі на 2011-2015 роки за 7 місяців 2014 року заслухано доповідь начальника РВ ГУМВС України в Запорізькій області А.Довбні, який охарактеризував криміногенну ситуацію в районі, поінформував про результати діяльності підрозділу за звітний період.
З наступного питання «Про виконання норм харчування в ДНЗ району» присутніх поінформувала начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Т.Кучерява.
В ДНЗ району виховуються 928 дітей, фактично в середньому відвідують дитячі садки і харчуються 617 дітей віком від 2 до 7 років. У всіх ДНЗ організовано якісне харчування дітей, яке здійснюється згідно із затвердженим СЕС меню. Здійснюється щоденний контроль за організацією харчування дітей. Раціональний режим харчування відповідає режиму роботи закладів та вікових груп. Харчоблоки укомплектовано кадрами, кухарі мають спеціальну освіту та кваліфікаційні розряди. Харчоблоки забезпечені необхідним обладнанням, посудом, інвентарем, санітарним і спеціальним одягом, миючими та дезинфікуючими засобами, гарячою проточною водою. Вартість харчування однієї дитини в день становить 13-16 грн.
Також під час засідання колегії заслухано звіт виконкому Високівської сільської ради про виконання делегованих повноважень (за результатми комплексної перевірки, проведеної 16-20.06.2014). Доповідала Високівський сільський голова Т.Середа.
За підсумками проведеної комплексної перевірки роботу виконкому Високівської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади визнано такою, що здійснюється на належному рівні. Результати перевірки розглянуто на засіданні виконкому 25.07.2014, про що прийнято відповідне рішення.
DSCN0764