Недiля, 25 серпня 2019 року

В райдержадміністрації відбулось засідання Комітету із громадського контролю за діями влади

08 серпня в райдержадміністрації відбулось засідання Комітету із громадського контролю за діями влади, участь у якому, окрім членів Комітету, також взяли: голова райдержадміністрації В.Матросов, керівник апарату РДА А.Старокожко, працівники відділу організаційної роботи апарату РДА.
Під час засідання було обговорено ряд організаційних питань: члени Комітету переобрали голову, ним став Б.Чайченко, обрали секретаря, розглянули питання щодо включення до складу Комітету нових членів на підставі отриманих заяв, визначились із датою та тематикою наступного засідання.
Наприкінці засідання В.Матросов поінформував про роботу, що здійснюється райдержадміністрацією із організації допомоги мешканцям Донбасу, Українській армії та вимушеним переселенцям із Східних регіонів. Голова райдержадміністрації підкреслив важливість підтримки людей у скрутний життєвий період та звернувся до присутніх із пропозицією долучитись до цієї справи. Члени комітету, зі свого боку, запевнили, що готові надавати організаційну допомогу та брати участь у відповідних заходах.

Пошук

Важливо