Середа, 26 лютого 2020 року

Новини за 12.08.2014

12.08.2014 голова Михайлівської РДА В.Матросов провів робочу  нараду з головою Михайлівської  районної організації «Українська спілка мисливців та рибалок»  В. Білоконем з питань створення загонів самооборони у районі.
12.08.2014в рамках операції «Врожай -2014» Михайлівським відділенням Токмацької ОДПІ було здійснено  пропуск Михайлівської селищної ради, щодо інвентаризації земель на території Михайлівської селищної ради.  У проведенні співбесіди взяла участь перший заступник голови РДА Л.Калужська.
12 серпня заступник голови райдержадміністрації О.Денисенко та голова районної ради С.Передерій відвідали Михайлівську ЗОШ І-ІІІ ст. №3, де провели робочу нараду  з питання  переобладнання системи опалення. В нараді прийняли участь:  начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Т.Кучерява,  директор школи В.Курмак.
Того ж дня   заступник голови райдержадміністрації О.Денисенко провів робочу нараду з питань організації допомоги військовим та мешканцям Донбасу. В нараді взяли участь члени Комітету із громадського контролю за діями влади та волонтери.
За результатами проведення наради  визначено керівника волонтерської групи, обговорено розподіл обов’язків між членами групи та шляхи розповсюдження інформаційних матеріалів.

Пошук

Важливо