Недiля, 25 серпня 2019 року

Новини за 13.08.2014

13.08.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов та військовий комісар Василівсько-Михайлівського ОРВК С.Білодід під час робочої зустрічі обговорили питання щодо  мобілізації на території району. У ході зустрічі було напрацьовано заходи з підготовки організації та забезпечення проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району.
Того ж дня голова райдержадміністрації В.Матросов провів виїзний особистий прийом громадян. Звернення стосувалось земельного питання. В.Матросов надав відповідні роз’яснення.
13 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Л.Калужська прийняла участь у засідання комісії з питань щодо встановлення збитків власникам землі. За результатами засідання підготовлено відповіді заявникам.
13.08.2014 заступник голови О.Денисенко,  голова районної ради С.Передерій та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Т.Кучерява під час  робочої наради  обговорили питання підготовки до організованого прийому дітей вимушених переселенців до закладів освіти району.

Пошук

Важливо