Понедiлок, 17 лютого 2020 року

Новини за 18.08.2014

        18.08.2014 перший заступник голови райдержадміністрації Л.Калужська провела оперативну нараду  за участю заступника голови РДА О.Денисенко,  керівників відділів апарату та структурних підрозділів РДА, редактора газети «Михайлівські новини» Ю.Дьоміна. Під час наради обговорені основні питання: про затвердження лімітів споживання газу на опалювальний сезон  2014-2015 років; про хід збирання соняшнику та пізніх зернових культур в районі; про створення робочої групи із надання методичної допомоги щодо визначення ознак віднесення друкованої, аудіовізуальної, електронної та іншої інформаційної продукції, а також переданих та отриманих по комунікаційних лініях повідомлень та матеріалів до інформаційної продукції, яка пропагує зміну шляхом насильства конституційного ладу або територіальної цілісності України.
          18 серпня  голова райдержадміністрації В.Матросов  з робочим візитом побував у с.Братське Плодородненської сільської ради, де, разом з Плодородненським сільським головою Ю.Олійником  відвідали сім’ї переселенців зі східних областей України, поспілкувались з ними, обговорили нагальні потреби та ознайомились з умовами проживання.
         Того ж дня в трудовому колективі Роздольського СБКта на  зборах мешканців смт Михайлівка (вул. Чкалова)проведено обговорення змін до Конституції України.
          Згідно графіку розпочато  виїзні робочі зустрічі з громадами сільських та селищних рад  з питань проведення роз’яснювальної роботи  серед населення щодо проведення в районі мобілізаційних заходів. Так 15.08.2014 голова райдержадміністрації В.Матросов разом з головою районної ради С.Передерієм, начальником штабу Михайлівського РВ ГУМВС П.Сємікіним та військовим комісаром Василівсько-Михайлівського об’єднаного районного військового комісаріату підполковником  С.Білодідом здійснили  першу виїзну  зустріч з громадами  Любимівської та Бурчацької сільських   рад. У зустрічі прийняли участь: Любимівський та Бурчацькій сільські голови   Д.Сидєльніков та Н.Шахова,  керівники підпорядкованих підприємств та організацій, члени товариств мисливців та рибалок, депутати цих сільських рад. В ході зібрання  учасникам надано роз’яснення  щодо підготовки до часткової мобілізації, згідно Указу Президента України «Про часткову мобілізацію».

Пошук

Важливо