Недiля, 23 лютого 2020 року

Про центр

Про Центр надання адміністративних послуг
7 жовтня 2012року набрав чинності Закон України “Про адміністративні послуги”, основною метою якого було створення зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання, підвищення рівня прозорості в наданні адміністративних   послуг, спрощення процедур надання адміністративних   послуг. Цей Закон визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.
На виконання вимог Закону України “Про адміністративні послуги ”, з метоюзабезпечення надання адміністративних послуг в районі,розпорядженням голови Михайлівської районної державної адміністрації від 11.12.2013 року № 299,яке зареєстроване в Михайлівському районному управлінні юстиції 25.12.2013 року за № 13/329,створено Центр надання адміністративних послуг при Михайлівськійрайонній державній адміністрації Запорізької області як постійно діючий робочий орган, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг з 31 грудня 2013 року.
         Дозвільний центр є складовою частиною центру надання адміністративних послуг. Тобто центр включатиме в себе і послуги дозвільного характеру, і всі інші види послуг, які надаються мешканцям громади. Прийом будь-яких документів та їх видача мають здійснюватись тільки адміністратором центру послуг.

Пошук

Важливо