Недiля, 17 жовтня 2021 року

Вхід на сайт

  Діяльність відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, педагогічних колективів   зосереджена на реалізації державної політики в галузі освіти з урахуванням особливостей соціально – культурного середовища  нашого району, створенні сприятливих  умов для функціонування і розвитку освітніх закладів, забезпеченні рівного доступу до здобуття якісної освіти громадянами району, впровадженні в життя освітніх реформ. 

    Для забезпечення потреби населення у якісних освітніх послугах  мережа загальноосвітніх навчальних закладів налічує 8 загальноосвітніх навчальних закладів, 5 навчально-виховних комплексів, у яких навчається 2534 учні   (з них: у міській місцевості – 1502, у сільській – 1032 .

На виконання заходів  Програми розвитку загальної середньої освіти  району на 2016-2020 роки  здійснюється оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості для більш ефективного використання матеріально-технічних, фінансових та кадрових ресурсів, що є одним із резервів забезпечення якості освіти. У 2016 році реорганізовано два освітні навчальні заклади  ( КЗ «Бурчацька СШ І-ІІІ ст. «Джерело»» та КЗ «Мар’янівський НВК І-ІІІ ст.»).

Мовна  мережа  дошкільних  закладів  сформована  згідно з  чинним  законодавством,  відповідає  національному  складу  населення  та  мовному  режиму  шкіл.

Однією з програм освітньо-культурного розвитку Михайлівського району є Програма розвитку і функціонування української мови на 2016-2020 роки, затверджена рішенням сьомої (позачергової) сесії Михайлівської районної ради Запорізької області №5 від 17 березня 2016 року.

У всіх закладах освіти району в навчально-виховному процесі дотримується мовний режим. Із 8 дошкільних навчальних закладів 6 ДНЗ – україномовні, 2 – російськомовні. При НВК функціонують 5 груп, в яких навчання ведеться українською мовою. Із 13 загальноосвітніх навчальних закладів 11 є україномовними, 1 школа двомовна (КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3»), 1 – російськомовна (КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.»).

Школи району забезпечені вчителями української мови й літератури, які мають високий професійний рівень викладання: усі 29 чоловік мають вищу освіту, серед них кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»  - 14 чоловік, педагогічне звання «учитель-методист» - 3 учителі, «старший учитель» - 5 чоловік, «спеціаліст першої категорії» - 10, «спеціаліст другої категорії» - 2, «спеціаліст» - 3 особи.

Здобуття повної загальної середньої освіти на сучасному етапі є не лише конституційним правом, а й обов’язковою нормою. Тому охоплення навчанням дітей шкільного віку знаходиться під постійним контролем відділу освіти.  Всі діти  шкільного віку, які підлягають навчанню, були охоплені здобуттям повної загальної середньої освіти. Для учнів, які за станом здоров'я не можуть навчатися в закладах освіти, організовано індивідуальну форму навчання.

 Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти в районі створюються належні умови для безпечного, регулярного і безоплатного підвезення учнів до місця навчання.    Підвозяться 305 учнів, що складає100% від загальної потреби.

   На умовах співфінансування районного бюджету  та за рахунок коштів  державної субвенції  було придбано  новий  шкільний автобус.

Повноцінний і всебічний розвиток особистості школяра може забезпечити лише якісна шкільна освіта. Обумовлено це тим, що ми вступили в світ інноваційних технологій в управлінні, навчанні і вихованні, а це ставить завдання – максимально наблизити навчання дитини до конкретних її здібностей. Ми маємо допомогти дитині пізнати себе, розвинути свої таланти, щоб у дорослому житті вона була здатна самореалізовуватися.

Одним із кроків до цього є профільне навчання у старшій школі. І цей крок матиме сенс, якщо ми переконаємося, що введення профільного навчання для одних учнів – це поглиблення наукових знань і підготовка до подальшого навчання, а для інших – набуття трудових умінь, навичок, або й професії, щоб усі  випускники відразу могли включитися у повноцінне життя в суспільстві, оскільки в сучасному суспільстві життєвий рівень особистості значною мірою визначений успішністю професійної кар’єри, підготовленістю до вибору й вибором професії.

            В Михайлівському районі збереглася мережа закладів, де організовано профільне навчання. Пріоритетними  залишаються профілі - філологічний, правовий, біотехнологічний.

 Результати ЗНО 2016 року з української мови свідчать, що навчальні досягнення учнів високого рівня перевищили загальнообласний показник і склав 21,92%.

50,69% випускників району мали високий і достатній рівень навчальних досягнень за результатами ЗНО, що також є вище середньо обласного показника.

  На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Михайлівської райдержадміністрації від  11.10.2016 № 279  «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт  учнів – членів Малої академії наук України та підготовку до ІІ (обласного) етапу у 2016/2017 н.р.»,  відділом освіти, молоді та спорту  разом з районним відділенням Малої академії наук «Паростки надії» та за сприяння керівників загальноосвітніх навчальних закладів, директора КЗ «Дитячий центр» Михайлівської районної ради проведено І (районний) етап Всеукраїнського  конкурсу–захисту науково–дослідницьких робіт учнів.

У конкурсі взяли участь 7 учнів  8-11класів. Визнані переможцями 7 учнів, яких підготували вчителі чотирьох ЗНЗ району.

Склад переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України:

1.  Підлозний Ілля, учень 10 класу КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.А. Шаламова», І місце.

2.  Цимбал Олена, учениця 8 класу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3», І місце.

3.  Настин Максим, учень 10 класу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3», ІІ місце.

4.  Григоренко В’ячеслав, учень11 класу КЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», ІІ місце.

5.  Дудко Наталія, учениця 10 класу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3», ІІ місце.

6.  Саруханян Сільвія, учениця 8 класу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3», ІІ місце.

7.  Андрієнко Едвар, учень 11 класу КЗ «Високівська ЗОШ І-ІІІ ст.», ІІІ місце.

19 лютого 2017 року у м. Запоріжжя відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт  учнів – членів Малої академії наук України. У ньому взяли участь двоє учнів району: Дудко Наталія, учениця 11 класу КЗ «Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» (секція фольклористика), яка посіла V місце та Підлозний Ілля, учень 10 класу КЗ «Пришибська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.А. Шаламова» (секція географія та ландшафтознавство) виборов ІІІ місце.

          У  всіх 13-ти   загальноосвітніх навчальних закладах з 01.09.2016 року    організоване самостійне  харчування учнів шляхом встановлення прямих господарських відносин на поставку продуктів харчування.

      Рішенням сесії Михайлівської районної ради від 26.01.2017 року №4 «Про організацію харчування учнів комунальних загальноосвітніх закладів освіти Михайлівського району» на 2017 рік, з метою впорядкування механізму організації харчування дітей та забезпечення їх якісним харчуванням встановлено вартість харчування: 

- для учнів 1-4 класів пільгової категорії (дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям») та учнів 1-11 класів пільгової категорії (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, дітей, батьки яких мають довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України),  та учнів 1-4 класів не пільгової категорії)  - 6 грн. в день на учня;

- для дітей дошкільних груп в Плодородненському НВК І-ІІІ ступенів, Мар´янівському  НВК І-ІІІ ступенів, Старобогданівському НВК І-ІІ ступенів в межах 8 грн. 00 коп. в день на вихованця з внесенням батьківської доплати в розмірі 40 відсотків від вартості харчування.

   Всіма видами харчування  охоплено 2534 ( 100 %) учнів 1-11 класів, в томy числі гарячим харчування охоплено 1898 ( 75 %). Всього харчуються безкоштовно 1163 учнів, з них учні 1-4 класів (1136) , в тому числі пільгова категорія 161 учень,  та учні    пільгової категорії 5-11 класів -27осіб. 

      Важливим структурним підрозділом загальноосвітнього навчального закладу є шкільна бібліотека, де створені умови для індивідуальної роботи та розвитку навчально-пізнавальної діяльності учнів, підвищення професійного рівня вчителів.

       Відповідно до нормативних документів, шкільні бібліотеки нашого району формують бібліотечні фонди, до яких входить навчальна, художня, довідкова література, періодичні видання, що містяться не тільки в книгах, брошурах, а й на електронних носіях інформації.  

 

Велика увага в школах приділяється збереженню підручників та поповнення  бібліотечного фонду новими. Учні 4,7 класів забезпечено підручниками на 49%, учні 8 класу на 120% ( підручники замовлено за рахунок субвенції та коштів місцевого бюджету).

  У 2016  році загальноосвітніми навчальними закладами району на залишки коштів освітньої субвенції та  спонсорські кошти була придбана комп’ютерна техніка: 10 інтерактивних  дошок, 41 ноутбук, 8 комп’ютерів, 13 проекторів, 1 інтерактивний комплекс, 9 принтерів.

  Створені умови для єдиного освітнього простору з метою вільного доступу до освітніх інформаційних ресурсів учасників освітнього простору, батьків та громадськості  району.  До мережі Інтернет підключено 100% навчальних комп’ютерних комплексів.

 Для підвищення інформаційної грамотності педагогів  проведено тренінг «Мережеві технології. Веб  2.0», у результаті якого 20 педагогів, серед яких – 1 завідувач дошкільного навчального закладу, 4 вихователі ДНЗ, 1 практичний психолог, 1 культорганізатор КЗ «Дитячий центр»,  отримали сертифікати.

Для спілкування та обміну досвідом з іншими вчителями використовуються електронні поштові скриньки, педагоги беруть участь у роботі віртуальних освітянських спільнот (Віртуальні МО вчителів Запорізької області на ЗапоВікі, блоги кафедр ЗОІППО), створюють та використовують у навчальному процесі електронні навчальні матеріали, які доступні через Інтернет, активно використовують ресурси Інтернету для самоосвіти.

Для забезпечення безперебійного проходження навчального процесу проведено підготовку паливно-енергетичних господарств ЗНЗ району до роботи у новому 2016/2017 навчальному році та в осінньо –зимовий період. Виконані поточні ремонти в приміщеннях котелень, проведено щорічну повірку та технічний огляд газовикористовуючого обладнання. Здійснено технічний огляд газових котлів, електрокотлів  та мереж.

На проведення поточних ремонтних робіт у 2016 році використано- 2238,9 тис.грн., придбано  комп’ютерної та оргтехніки на суму-1002,6 тис.грн, оновлено матеріально-технічну базу шкільних харчоблоків на суму- 652,0 тис.грн.

У період підготовки ЗНЗ району до роботи у новому 2016/2017 навчальному році та в осінньо-зимовий період проведено організаційно-практичні заходи щодо:

- поточного ремонту козирька, сан.вузлів, дворового покриття, каналізації   (КЗ «Тимошівська ЗОШ І-ІІІ ст.», КЗ « Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3», КЗ  «Мар’янівський  НВК  І-ІІ ст. «ЗНЗ-ДНЗ », КЗ « Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія»);

- придбання будівельних матеріалів для ремонту харчоблоків та приміщень- ремонту КЗ «Пришибська   ЗОШ І-ІІІ ст.імені М.А.Шаламова», КЗ «Любимівська ЗОШ І-ІІІ ст.», КЗ «Роздольська  ЗОШ І-ІІІ ст.», КЗ «Мар’янівський  НВК  І-ІІ ст. «ЗНЗ-ДНЗ», КЗ « Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

№ 3»;

- придбання інвентарю та меблів КЗ «Мар’янівський  НВК  І-ІІ ст. «ЗНЗ-ДНЗ», КЗ « Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія»;

 -виготовлення проектної документації на облаштування спортивного майданчику КЗ « Михайлівський НВК I-II ступенів «ДНЗ-ЗОШ»

- заміна віконних блоків - КЗ «Роздольська  ЗОШ І-ІІІ ст.»,

КЗ «Михайлівський НВК I-II ступенів «ДНЗ-ЗОШ»,

КЗ « Плодородненський НВК І-ІІІ ст.»

Із залученням спонсорської допомоги відкрито кабінет з обмеженими можливостями в КЗ « Михайлівський НВК I-II ступенів «ДНЗ-ЗОШ».

Також спонсорські кошти залучені при проведенні поточних ремонтів приміщень, класних кімнат  та  харчоблоків комунальних закладів.

За рахунок коштів  обласного бюджету та співфінансування районного бюджету здійснено:

- реконструкцію системи теплопостачання КЗ «Михайлівський навчально-виховний комплекс I-II ступенів «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа» Михайлівської районної ради Запорізької області з встановленням твердопаливних котлів загальної теплової потужності до 400 кВт. – загальною вартістю 1292,318тис.грн. Об’єкт введено в експлуатацію в січні 2016р.

  Проведено реконструкцію приміщення цього закладу для відкриття трьох дошкільних навчальних   груп (виділено кошти  загальною вартістю 1497,000тис.грн.   

За рахунок коштів  державної субвенції окремим територіям на соціально-економічний розвиток та співфінансування районного бюджету  виконано :

- реконструкцію системи теплопостачання КЗ « Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3» Михайлівської районної ради Запорізької області -загальною вартістю 1130,000тис.грн.

- придбано  комп’ютерну техніку для ЗНЗ  району -78шт. на суму 563,0 тис.грн.

  В Михайлівському районі функціонує  8  дошкільних  навчальних  закладів  та  3  навчально-виховних  комплекси  з  дошкільними  відділеннями,  в  яких  виховується  913  дітей  Діти 5-ти років охоплені  всіма формами дошкільної  освіти   100%.  В  дошкільних  закладах  району  проводиться  соціально-педагогічний  патронат,  функціонують  консультативні пункти  для  батьків.

Проведено  оздоровлення  дітей.  Забезпечено соціальний захист, охорону життя та здоров’я дітей. Діти пільгових категорій та діти учасників АТО згідно з рішеннями виконкомів селищних та сільських рад звільнені від плати за утримання в ДНЗ в межах 50 – 100 відсотків. Постійно ведеться санітарно-просвітницька робота серед батьків  з питань здорового способу життя, загартування та раціонального харчування.

   Продовжується робота по зміцненню матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів. З місцевих бюджетів за 2016 рік на дошкільні навчальні заклади Михайлівського району витрачено 7 267 314  грн.

       В районі  функціонує психолого-медико-педагогічна консультація, основною метою якої є  своєчасне виявлення та організація обліку дітей з вадами у розвитку, визначення для них відповідної соціально-педагогічної допомоги. Загальна кількість оглянутих дітей становить 104 особи.   Протягом 2016 року за згодою батьків або осіб які їх замінюють пройшли обстеження 18 дітей.  На консультації  до фахівців ОПМПК направлено 14 дітей.    

        Створені умови для позашкільної роботи з учнями.    На території району діють:

в комунальному закладі «Дитячий центр» - 38 гуртків та творчих об’єднань (530 дітей) ,  функціонують гуртки туристичного та спортивного напрямків, а саме: пішохідний туризм, карате, шахи.

У  12 спортивних секціях КЗ «КДЮСШ» та на базі  інших освітніх закладів      працюють 20 навчальних  груп.

Спортивну діяльність КЗ «КДЮСШ» забезпечують 10 тренерів-викладачів.

Молодь району бере активну участь у спортивно-масових заходах та змаганнях різного рівня (районних, зональних та обласних).

Здійснюється популяризація фізичної культури та здорового способу життя засобом проведення фізкультурно-масових заходів на рівні шкіл району.  

Впродовж навчального року відбулися позитивні зміни  в організації та проведенні виховної роботи щодо національно-патріотичного виховання. Багато зроблено для відродження системи патріотичного виховання молоді:

- здійснення інноваційної освітньої діяльності в навчальних закладах у ході реалізації завдань, визначених Концепцією національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що забезпечує ґрунтовну мотивацію молоді до праці на користь України;

- сприяння подальшому розширенню напрямів співробітництва загальноосвітніх навчальних закладів із громадськими організаціями з питань патріотичного виховання;

- вивчення, узагальнення та популяризація кращого досвіду патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, висвітлення у ЗМІ, на офіційних веб-сайтах;

-  використання потенціалу туристсько-краєзнавчої роботи у національно-патріотичному вихованні учнівської молоді в навчальних закладах;

- осучаснення змісту національно-патріотичного виховання в шкільних музеях через вивчення історії України, діяльності борців за волю України, учасників антитерористичної операції;

- вивчення та популяризація історії українського козацтва.

      Школами організовано та проведено екскурсії до історичних пам'яток, визначних місць району, області, України. У загальноосвітніх навчальних закладах району створено органи учнівського самоврядування. Шкільні волонтерські загони «Милосердя», педагогічні працівники та батьківська громадськість протягом 2016 року взяли участь у 26-ти благодійних акціях та проектах. Учнівська молодь та педагогічні колективи закладів освіти спільно з працівниками РБК і СБК були постійними організаторами та учасниками районних просвітницьких та  меморіальних заходів.


ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ШКОЛИ (ВСЬОГО УЧНІВ: 2496__на 01.09. 2014____)

№з/п Назва Адреса Керівник (П.І.Б., тел.. сл., дом., стаж перебування на посаді) К-ть учнів Кіл-ть виклад. Кіл-ть техн.перс.
факт розрах
1. Комунальний заклад «Михайлівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. - гімназія» імені героя Радянського Союзу І.А. найдьонова Михайлівської районної ради Запорізької області»

72002 смт Михайлівка,

Вул.. Островського, 143

Пустовіт Олександр Іванович

сл. 2-16-20

405 960 40 18
2.

Комунальний заклад «Михайлівський НВК І – ІІ ступенів

«дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа»»

Михайлівської районної ради Запорізької області»

72002 смт Михайлівка,

Вул. Маяковського, 63

Шахова Валентина Анатоліївна

Сл..2-02-66

190 760 27 15
3. Комунальний заклад «Михайлівська ЗОШ І – ІІІ ст. №3» Михайлівської районної ради Запорізької області»

72002 смт Михайлівка,

Вул. Пушкіна, 106

Курмак Вячеслав Володимирович

сл. 2-14-37

353 600 35 20
4. Комунальний заклад «Михайлівська ЗОШ І – ІІ ст.. Михайлівської районної ради Запорізької області»

72002 смт Михайлівка,

Вул. Пушкіна,129

Телюпа Олександр Іванович

сл. 2-19-70

173 256 22 13
5. Комунальний заклад «Пришибська ЗОШ І – ІІІ ст. ім.. М.А. Шаламова Михайлівської районної ради Запорізької області» 72013смт Пришиб, вул.. Куйбишева,14

Вертелецька Марина Михайлівна

сл. 9-32-25

303 560 26 19
6.

Комунальний заклад

« Високівська ЗОШ І – ІІІ ст.» Михайлівської районної ради Запорізької області

72020 с. Високе, вул..40 років Перемоги,70

Заставська Наталія Олексіївна

сл. 9-41-19

114 360 18 14
7.

Комунальний заклад « Роздольська ЗОШ І – ІІІ ст.» Михайлівської районної ради Запорізької області

72012 с. Роздол, вул. 40 років Перемоги,55

Михайлишина Наталія Анатоліївна

сл. 2-80-25

134 320 22 14
8.

Комунальний заклад» Любимівська ЗОШ І – ІІІ ст.» Михайлівської районної ради Запорізької області

72011с. Любимівка, вул.Леніна,67

Баздирева Ольга Василівна

сл. 2-53-52

131 500 23 15
9.

Комунальний заклад « Тимошівська ЗОШ І – ІІІ ст.» Михайлівської районної ради Запорізької області

72030 с. Тимошівка, вул. Пушкіна,57

Ковшикова Ірина Володимирівна,

сл. 2-56-68

169 715 18 17
10.

Комунальний заклад « Плодородненський НВК І – ІІІст» Михайлівської районної ради Запорізької області

72040, с. Плодородне,вул. Генкіна,30

Стогній Людмила Анатоліївна,

сл. 9-51-82

239 536 25 18
11.

Комунальний заклад «Мар`янівський НВК І – ІІІ ст» Михайлівської районної ради Запорізької області

72043, с. Мар`янівка

Назаренко Наталія Олександрівна,

сл. 2-67-12

68 320 16 13
12.

Комунальний заклад «Старобогданівський НВК І – ІІ ст.» Михайлівської районної ради Запорізької області

72044 с. Старобогданівка, вул.. Миру,79

Бородіна Світлана Олександрівна,

сл. 2-50-65

71 320 15 16
13 Комунальний заклад «Бурчацька СШ І-ІІІст «Джерело» Михайлівської районної ради Запорізької області

72010 с. Бурчак,

провул. Шкільний, 3

Рябчук Тетяна Федорівна,

сл. 2-61-05

146 20 15
14. Вовківська ЗОШ І ст. 72008 с. Вовківка - 30
15 Братська ЗОШ І ст.. с. Братське - 60

                                    Дошкільні навчальні заклади ( 32 груп, всього дітей : 799 )

Назва Адреса Керівник (ПІБ, тел.сл.дом, стаж перебування на посаді) Кіл-ть дітей Кіл-ть викладачів, вихователів Кількість технічного персоналу
Михайлівський КЗ ДНЗ №2 “Теремок” Михайлівської селищної ради Смт Михайлівка, вул. Островського 228

Стрюк Валентина Іванівна, р.т.2-43-76, 2-26-16 д.т. 2-21-14

40 років

330 23 34,95
Михайлівський КЗ ДНЗ №3 “Гніздечко”(ясла-сдок) загального розвитку, Михайлівської селищної ради Смт Михайлівка, вул. Геологів 19 Чурсіна Надія Миколаївна, р.т.2-00-18, 0966602122, д.т. 2-37-69, 44 роки 57 5 14,45
КЗ Пришибський дошкільний навчальний заклад “Сонечко”ясла-садок загального розвитку Пришибської селищної ради Смт Пришиб, вул. 70 років Радянської влади, буд.17

Сорочинська Галина Олександрівна, р.т.9-31-46, 0962718815,

34 роки

132 13 25,5
Високівський комунальний дошкільний навчальний заклад “Оленка” С Високе, вул. 40 років Перемоги, 39 Лиходід Тетяна Іванівна, 9-43-01, 0975822564, 20 років 67 4 11,25
КЗ “Роздольський дошкільний навчальний заклад “Берізка”-ясла-садок загального розвитку” Роздольської селищної ради С Роздол, вул. 40 років Перемоги, 69

Бердій Людмила Володимирівна, р.т. 2-80-05., 0679287551,

28 років

52 4 13(11,17)
КЗ “Тимошівський дошкільний навчальний заклад “Васильок” Тимошівської сільської ради” с. Тимошівка, вул.Пушкіна, 24

Першина Людмила Іванівна, р.т.2-56-42,

д.2-57-25, 0963806459,

32 роки

60 8 15
Бурчацький дошкільний навчальний заклад “Вишенька”-ясла-садок загального розвитку с. Бурчак, пров.Шкільний, 5-А

Нечет Вікторія Андріївна, 2-61-00 р.т., 0680902223,

1 р. 7 міс

51 5 62,5
КЗ “Любимівський дошкільний навчальний заклад “Ромашка”ясла-садок загального розвитку” с. Любимівка, вул.Леніна, 59

Мартиненко Лариса Федорівна, 2-52-99 р.т., 0978513172,

29 років

50 7 10,52

 

У Державному навчальному закладі «Михайлівське вище професійне училище» учні здобувають повну загальну середню освіту та отримують первинну професійну підготовку. В 2002 році відбулась реорганізація училища: ПТУ-52 було перейменовано у вище професійне училище, а з вересня 2010 року воно має назву Державний навчальний заклад «Михайлівське ВПУ». Навчання здійснюється з таких спеціальностей:

1. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) господарства. Водій автомобіля;

2. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Водій автомобіля;

3. Кухар. Пекар;

4. Оператор комп’ютерного набору. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних;

4. Оператор комп’ютерного набору. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

На території закладу відкрито амбулаторію сімейного лікаря. На учбовому господарстві училища вирощуються зернові, олійні та бобові культури.

 

 

 

Оздоровчий заклад

№ п/п

Назва закладу

Поштова адреса

Телефон

ПІБ керівника

1.

Комунальний дитячий оздоровчий заклад «Маяк» Михайлівської районної ради Запорізької області

72534 с.Богатир

Якимівський район

Запорізька область

2-29-55

Конарєв

Віталій Володимирович

 

   

Пошук

Важливо