Недiля, 17 жовтня 2021 року

Вхід на сайт

Транспорт

Через територію району проходить Придніпровська залізнична колія, яка має державне значення, крім того, вона є частиною залізниці сполученням Москва-Сімферополь. На території району знаходяться 3 залізничні станції: ст. Бурчацьк, ст. Пришиб та ст. Плодородне. Зручне розташування району дає можливість виходу на Одеську залізницю та на Донецьк (ст. Федорівка). На станції Пришиб до залізничного сполучення приєднані філія Михайлівська Нафтобаза ВАТ «Запоріжнафтопродукт», ТОВ «Пришибський елеватор» та ВАТ «Райагропостач».

На території Михайлівського району експлуатується 288,6 км автомобільних доріг:

– доріг територіального значення 50,3 км;

– доріг районного значення 148,0 км;

– доріг сільського значення 90,3 км.

Ділянка магістральної автомобільної дороги державного значення М-26 Харків-Сімферополь проходить територією району загальною протяжністю 28,8 км.

Всі дороги мають тверде покриття.

Відповідно до маршрутної мережі, затвердженої розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації 17.09.2015 року №333 «Про затвердження мережі міжміських та приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території Запорізької області», на території Михайлівського району налічується 4 маршрути, із попередньої мережі виключено 4 маршрути та по трьом маршрутам внесено значні зміни, що потребує розробку нових паспортів маршрутів. На даний час перевізником здійснюється їх розробка.

Станом на грудень 2015 року на території Михайлівського району відсутні маршрути, які обслуговуються автомобільними перевізниками на основі угод, укладених з райдержадміністрацією.

Очікуваний обсяг перевезень пасажирів автомобільним транспортом за 2015 рік складає 136 тис.чол., що у 2,2 р. більше до минулорічного та програмного показників.

Перевезення вантажів автотранспортом загального користування обліковується по всьому колу підприємств – юридичних осіб. Найбільшу частку цих обсягів виконують сільгосппідприємства району.

У 2015 році очікуваний обсяг перевезень вантажів автотранспортом загального користування складає 7,6 тис.тонн, або 91,6% програмного завдання.

У 2015 році було здійснено капітальний, поточний ремонти та обслуговування доріг на суму 3723,222 тис.грн., у т. ч. за рахунок:

- державного бюджету – 1078,983 тис.грн. (філія «Михайлівський райавтодор»);

- коштів місцевих дорожніх фондів –2644,239 тис.грн.

(Михайлівська селищна рада –1571,762 тис.грн., Пришибська селищна рада – 550,750 тис. грн., Високівська сільська рада – 27,241 тис.грн., Роздольська сільська рада – 62,460 тис. грн., Старобогданівська сільська рада – 29,556 тис.грн., Тимошівська сільська рада – 402,470 тис.грн.).

Поштовий зв'язок

Поштові послуги в районі до 01.10.2006 надав Михайлівський вузол поштового зв'язку Запорізької дирекції «Укрпошта». Згідно Програмою реорганізації мережі поштового зв'язку в Запорізькій дирекції, погодженої із Запорізькою облдержадміністрацією, та відповідно до наказу УДППЗ «Укрпошта» від 20.07.2006 №309 з 01.10.2006 проведена реорганізація вузлів поштового зв'язку області шляхом злиття у центри.

Мережа об'єктів поштового зв'язку нараховує 13 відділень поштового зв'язку і 2 кіоски, які підпорядковуються Василівському ЦПЗ. Крім стаціонарних відділень поштового зв'язку 11 населених пунктів обслуговуються пересувним ВПЗ. Михайлівський ЦПЗ надає такі послуги:

– пересилання внутрішніх та міжнародних поштових карток, листів (простих та рекомендованих), бандеролей, посилок;

– пересилання міжнародних дрібних пакетів, відправлень з оголошеною цінністю;

– пересилання повідомлень про вручення поштових відправлень;

– пересилання поштових переказів (простих, прискорених);

– виплата та доставка державних пенсій, грошової допомоги, інших соціальних виплат;

– розрахунково-касове обслуговування;

– доставка рахунків;

– доставка друкованої рекламної та інформаційної продукції;

– приймання передплати на газети та журнали та доставка вітчизняних та зарубіжних періодичних друкованих видань;

– надання в користування абонементних скриньок;

– приймання платежів за замовлені медичні препарати і лікарські засоби;

– фото-послуги – поштою;

– реалізація лотерейних білетів, карток попередньої оплати за послуги зв'язку.

Через мережу відділень поштового зв'язку населення району може отримати електронні залізничні квитки, відправити електронне повідомлення, поповнити рахунок та оплатити послуги телекомунікаційного зв'язку, замовити за каталогами товари широко вжитку, медикаменти та ін.

Електрозв’язок

Послуги електрозв'язку та послуги доступу до всесвітньої мережі Інтернет в районі надає Михайлівський цех телекомунікаційних послуг №10 Запорізької філії ВАТ «Укртелеком».

Надається чотири види доступу до мережі Інтернет: комутований доступ, послуга швидкісного Інтернету «ОГО», послуга безпровідного доступу до мережі Інтернет Wi-Fi (зона дії Wi-Fi – готель «Михайлівський» по вул. 50 років Радянсько влади, 1) та мобільний Інтернет від «Укртелекому».

На території району на високому рівні функціонують три оператори мобільного зв'язку: Kyivstar, МТС та Life.

ЗМІ

На території району місцеве теле- та радіомовлення відсутні.

В Михайлівському районі засоби масової інформації представлені районною газетою «Михайлівські новини». Газета виходить з 08 жовтня 1930 року.

Засновники: Михайлівська районна рада та трудовий колектив редакції. Видавець – трудовий колектив редакції.

Редактор – Дьомін Юрій Олексійович.

Газета виходить у середу та суботу українською мовою.

Тираж 3057 екз.

Адреса редакції і видавця: 72002, вул. Леніна, 36, смт Михайлівка, Михайлівський район, Запорізька область, Україна. Телефони: редактора - 2-13-68, відповідального секретаря - 2-15-55, кореспондентів - 2-15-56, 2-14-28, бухгалтерії - 2-15-50. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Через роздрібну мережу «Михайлівські новини» не реалізуються.

На сторінках районної газети постійно висвітлюються події суспільно-політичного життя держави та району.

Пошук

Важливо