Недiля, 23 лютого 2020 року

Голова райдержадміністрації провів робочу нараду з представниками силових структур

20 лютого голова райдержадміністрації Олексій ТИМКІВ провів робочу нараду з представниками силових структур Михайлівського району. У ході наради було розглянуто ряд питань, а саме: про загальну характеристику оперативної обстановки на території Михайлівського району протягом 2017-2019 років; про основні заходи щодо боротьби з незаконним обігом алкогольних виробів на 2020 рік; про заходи щодо боротьби з незаконними АЗС та пунктами прийому металобрухту на території Михайлівського району; про боротьбу з незаконними закладами грального бізнесу та попередження їх появи на території Михайлівського району; про взаємодію між органами державної влади, органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами Михайлівського району на 2020 рік.

Детальніше...

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Відповідно до Указу Президента України щороку 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні - людей, які поклали на вівтар нашої Свободи і Гідності найдорожче, що вони мали, - власні життя! Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.

Зі словами "Борітеся, поборете!" з поеми «Кавказ»  Тараса Шевченка пішов у вічність перший Герой Небесної Сотні Сергій Нігоян. Тому,  цього дня в смт Михайлівка на площі біля пам’ятника борцю за українську націю Т.Г.Шевченку відбулося урочисте покладання квітів, аби вшанувати мужність, стійкість та силу духу співвітчизників, які під час Революції Гідності віддали своє життя, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України. До заходу долучилися  представники органів місцевої влади, небайдужі жителі селища та району, представники установ та організацій.  

Подвиг Героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє, є для українців прикладом патріотизму.

Голова райдержадміністрації провів оперативну нараду

main17 лютого голова райдержадміністрації Олексій Тимків провів  оперативну нараду за участі начальників відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, сільських/селищних голів, представників ЗМІ. До порядку денного було винесено 5 питань. Про діяльність Михайлівського районного сектору управління державної міграційної служби України в Запорізькій області доповіла Олена Глива -начальник Михайлівського районного сектору управління державної міграційної служби. Так, протягом 2019 року районним сектором було оформлено 1028 ID-картки та 1924 закордонних паспортів.  Запроваджена нова безкоштовна адміністративна послуга – кваліфікований електронний підпис.

Детальніше...

Оголошення

21 лютого 2020 року о 08:00 в адмінбудівлі районної ради відбудеться презентація Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень». До участі у заході запрошуються сільські, селищні голови, депутати, представники комунальних підприємств та багатоквартирних будинків.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо всіх бажаючих на мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій у Республіці Афганістан та на території інших держав «І в пам’яті, і в серцях», який відбудеться 15-го лютого 2020 року о 12:00 годині в смт Михайлівка біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Пошук

Важливо