Недiля, 16 червня 2019 року

16 червня – свята Святої Трійці

Шановні жителі Михайлівського району!

З нагоди величного християнського свята Святої Трійці, яке з прадавніх часів серед нашого народу величають ще й Зеленими святами, прийміть найщиріші побажання щастя, добра і любові.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненими, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса. Цього дня разом із запашною зеленню в наші домівки входить мир, злагода і Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, щирістю, душевним теплом.

Нехай свята Трійця єднає, надихає, осяює, освячує та береже кожного з нас на дорозі правди і взаєморозуміння.

Веселих і радісних свят!

Голова Михайлівської районної державної адміністрації                                                Олександр Стулень

16 червня – День медичного працівника

Шановні медичні працівники Михайлівщини — лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя.

Голова Михайлівської районної державної адміністрації                                                Олександр Стулень

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 18 червня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Адміністративне право» (оскарження дій та рішень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; вимоги про визнання неправомірними та скасування рішень органів місцевого самоврядування; судовий порядок визнання незаконними актів органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування тощо),під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

Новини за 06.06.2019

06 червня голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь в засіданні сесії Михайлівської селищної ради сьомого скликання. Під час заходу депутати розглянули ряд питань: про виділення коштів на умовах співфінансування для придбання спеціального автомобіля для Комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Михайлівської селищної ради; про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 20.12.2018р. №1 «Про бюджет Михайлівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (зі змінами і доповненнями); про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг у Михайлівській територіальній громаді на 2019-2021 роки; про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Тимошівка Михайлівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану); про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Бурчак Михайлівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Бурчак Михайлівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) та інші питання.

6 червня - День журналіста

Від імені районної державної адміністрації  щиро вітаю усіх журналістів та  ветеранів пера з професійним святом – Днем журналіста!

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вир подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об’єктивну картину нашого сьогодення. 

Важко оцінити всі грані і всю важливість обраної вами справи, враховуючи вплив друкованих та електронних засобів масової інформації на різні сторони суспільного буття. Інформація – це потужна зброя і велика сила, яка має слугувати на благо українському народу, кожній територіальній громаді.

 Бажаю вам, шановні майстри гострого пера і влучного слова, ветеранам галузі щастя, здоров’я і добра, енергії, професіоналізму та натхнення у реалізації завдань, що стоять перед українською журналістикою.

Голова Михайлівської районної державної адміністрації                                                Олександр Стулень