Четвер, 16 серпня 2018 року

До уваги учасників антитерористичної операції!

Управління соціального захисту населення Михайлівської райдержадміністрації повідомляє, що згідно постанови КМУ від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників анти терористичної операції» , наказу Міністерства соціальної політики від 27.04.2018р. № 597 «Про затвердження вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації та форми акта наданих послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів», та наданих документів ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт», яке знаходиться у смт Сергіївка, Білгород-Дністровського району, Одеської області, наказу начальника УСЗН Михайлівської райдержадміністрації від 15.08.2018р. № 38 даний санаторій включений до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, які бажають отримати психологічну допомогу на базі санаторію «Орізонт» необхідно звернутись до УСЗН Михайлівської РДА за адресою: смт Михайлівка, вул. Шкільна, буд. 230, каб. 4, або за телефоном 2-15-37.

Створюється центр оцінювання кандидатів на посади державної служби

Державна служба є основою державного управління. Створення професійної державної служби має виключне значення для країни, що здійснює соціально-економічні трансформації. Цілі реформ, що впроваджуються, не можуть бути досягнуті без професійних державних службовців.

З набранням чинності нового Закону України «Про державну службу» запроваджено повсюдний конкурсний підхід при відборі та призначенні на посади державної служби, де ключовим є запровадження належних, прозорих, валідних процедур оцінювання кандидатів. Це дозволить забезпечити належний добір претендентів на посади державної служби і тим самим посилити її спроможність, а також створити необхідні умови для професіоналізації державної служби.

Детальніше...

Новини за 13.08.18

13.08.2018 голова райдержадміністрації О.Стулень провів робочу нараду за участі заступника голови райдержадміністрації І.Спасської, Роздольського сільського голови В.Копєйченко з питання співфінансування будівництва амбулаторій монопрактики. За результатами наради надано відповідні доручення.

13 серпня голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь у роботі постійних комісій селищної ради. Під час заходу депутати обговорили питання, які будуть виноситись на розгляд сесії селищної ради сьомого скликання.

Вже 100 ОСББ зацікавлені утеплити багатоповерхівки завдяки ЕСКО

Цього літа Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні провели інформаційно-роз’яснювальну кампанію в регіонах країни, яка розкрила переваги співпраці ОСББ та ЕСКО-інвесторів для утеплення будинків.

Понад 350 ОСББ у 8 областях дізналися про ЕСКО-механізм, особливості укладання контрактів з інвесторами, очікувані результати та успішність вже реалізованих компаніями проектів.

Окрім цього, 100 ОСББ вже заявили про зацікавленість співпраці з ЕСКО-інвесторами та надали Агентству дані щодо енергоспоживання своїх будинків.

На основі цих даних Агентство сформувало та опублікувало на сайті базу ОСББ – потенційних об’єктів енергосервісу(http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1).

Детальніше...

Новини за 09.08.18

09.08.2018 голова райдержадміністрації О.Стулень разом з головним лікарем ЦПМСД С.Лукашенком відвідали облдержадміністрацію для вирішення актуальних питань життєдіяльності району.

Того ж дня заступник голови райдержадміністрації І.Спасська взяла участь в селекторній нараді з питань використання коштів освітньої субвенції та субвенції «Нова українська школа».