Вiвторок, 19 лютого 2019 року

Новини за 15.02.19

15 лютого голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь у зборі керівного складу цивільного захисту області з підведення підсумків роботи у 2018 році та визначення основних завдань на 2019 рік.

15 лютого біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам в смт Михайлівка відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Участь в урочистому мітингу взяли: керівництво району, воїни-інтернаціоналісти, їх близькі та рідні, колективи підприємств, установ, організацій, учні ЗНЗ та Михайлівського ВПУ.

Детальніше...

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

115 лютого святковий і одночасно трагічний день. 30 років тому відбулось виведення військ з Афганістану. Понад дев’ять років контингент Радянських військ перебував на території цієї країни.

Свої вітання з цієї нагоди ми, в першу чергу, адресуємо вам, воїнам -«афганцям», героям воєн і локальних конфліктів в інших державах.

Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «ОБОВ'ЯЗОК» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.

Афганська війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Священною є пам'ять про ваш героїзм та відвагу, вірність військовому обов’язку, мужність та витримку.

15 лютого ми вшановуємо пам'ять загиблих, схиляємо голову перед їх подвигом. Вічна їм пам'ять!

Шануємо живих, ви - Герої назавжди! Подвиги учасників бойових дій - це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі.

Бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

Голова райдержадміністрації                                        О.В. Стулень

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 19 лютого 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Запобігання та протидія домашньому насильству та гендерній дискримінації: заборонний та обмежувальний припис, тощо", під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат

Звертатись з 10:00 до 11:00 за телефоном 0-800-503-508

Всі дзвінки безкоштовні

Новини за 14.02.19

14 лютого голова райдержадміністрації О.Стулень взяв участь в засіданні колегії Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

14.02.2019 під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації І.Спасської відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Михайлівській райдержадміністрації. В ході засідання комісії було розглянуто ряд питань, які взято під особистий контроль керівництва до повного їх виконання.

Шановні мешканці та гості Михайлівки!

Запрошуємо всіх взяти участь у мітингу та покладанні квітів до пам'ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Захід відбудеться 15.02.2019 о 13:00