Субота, 20 квiтня 2019 року

До уваги керівників підприємств та організацій!

Михайлівська районна державна адміністрація нагадує про те, що відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 31 серпня 1998 р № 1360 «Про затвердження порядку ведення реєстру об'єктів утворення, оброблення та утилізації відходів», від 01листопада 1999 № 2034 «Про затвердження порядку ведення державного обліку та паспортизації відходів» (зі змінами та доповненнями), від 18 лютого 2016 №118 «Про затвердження Порядку подання декларацій про відходи та її форми»  суб’єкти господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, подають щороку до 20 лютого, що настає за звітним   через   відповідні центри    надання адміністративних   послуг декларацію про відходи  за формою згідно з додатком до постанови від 18 лютого 2016 р. № 118     декларацію  про  відходи. Таким центром   на даний час є Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою м. Запоріжжя, вул. Українська, 50 (http://cnapzmr.gov.ua/pryrodni-resursy-ta-ekolohiya/6_4/).

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ.

У середу, 24 квітня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Увага! Пряма лінія!

У вівторок, 16 квітня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право (черговість спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, призначення додаткового строку для прийняття спадщини; обоє ’язкова частка у спадщині, спадкування нерухомого майна та його оподаткування тощо)», під час якої на запитання громадян відповідатимуть представник Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат, який надає безоплатну вторинну правову допомогу.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Всі дзвінки безкоштовні.

АГРАРІЇВ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПРИ ВИКОРИСТАННІ АГРОХІМІКАТІВ

З початком весняно-польових робіт кожного року виникає загроза загибелі бджіл у зв’язку із обробітком садів та польових насаджень.

Для запобігання отруєння бджіл та їх максимального збереження під час обробки медоносних рослин та садів агрохімікатами необхідно виконувати інструкції щодо попередження отруєнь бджіл.

З метою зведення до мінімуму негативної дії пестицидів на людей та довкілля систематично проводиться роботи щодо їх вдосконалення. До застосування не допускаються препарати без всебічного вивчення дії на теплокровних тварин, корисних комах, мікрофлору ґрунту тощо.

Для уникнення можливого негативного впливу пестицидів на людину і навколишнє середовище сільськогосподарські підприємства повинні суворо дотримуватися правил техніки безпеки при роботі з ними та встановлених інструкцій.

Детальніше...

До уваги керівників підприємств!

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP). який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголошує про відкриття нової грантової програми - «Малі екологічні гранти».

Грант можуть отримати:

  • виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів з органічною сертифікацією;
  • виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів;
  • постачальники ІСТ обладнання та інструментів без обмеження локації бізнесу.

Детальніше...