Вiвторок, 19 червня 2018 року

Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

1GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Проект двосторонього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки про участь у пілотних проектах для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

Детальніше можна ознайомитись у розділі «Підприємництво»

До уваги зацікавлених осіб!

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нових програм бізнес стажування для фахівців з України за напрямами:

  •   «Регіональний економічний розвиток»;
  •   «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

Детальніше можна ознайомитись у розділі «Підприємництво»

До уваги громадян!

26 червня 2018 року відбудуться публічні обговорення стосовно намірів ТОВ «ТАРОС ГРУП» та ТОВ «ЧЕЛЕДЖ ТРЕЙД» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел. Обговорення відбудуться у приміщенні Пришибської селищної ради о 14-00.

Запорошуємо всіх бажаючих взяти участь у проведенні вищезазначених публічних обговореннях. Для ознайомлення надаємо інформацію щодо джерел утворення забруднюючих речовин по вищевказаним підприємствам.

Детальніше...

В райдержадміністрації проведено засідання колегії

main07 червня  в малому залі Михайлівської районної ради відбулося засідання колегії Михайлівської райдержадміністрації під головуванням голови РДА О. Стуленя. У засіданні взяли участь: керівництво райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, начальники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, інші. До порядку денного було включено 6 питань.

Детальніше...

Електронна торгівля біопаливом – необхідний інструмент для розвитку прозорого та конкурентного ринку виробництва енергії «не з газу» в Україні!

2DSC 0139Перспективи запровадження системи електронної  торгівлі біопаливом в Україні за зразком провідних країн ЄС обговорили учасники круглого столу у Комітеті ВРУ ПЕК, що відбувся під головуванням в.о. Голови Комітету Олександра Домбровського, за участю Голови Держенергоефективності Сергія Савчука, керівника проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа» (http://municipalenergy.org.ua) Діани Корсакайте, головию правління Біоенергетичної асоціації України (http://uabio.org) Георгія Гелетухи та експертів.

Детальніше...