Субота, 18 сiчня 2020 року

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ДОРОЖНЮ СТРАТЕГІЮ-2020

На засіданні Уряду, що відбулось 15 січня, Кабінет Міністрів затвердив Дорожню стратегію-2020.

− Це великий план на 2020 рік. Перш за все, це стосується доріг національного значення. Клаптикові ремонти мають відійти у минуле, натомість буде комплексне якісне дорожнє будівництво, − відзначив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

На 2020 рік у дорожньому фонді закладено більше 66 млрд грн. З них на дороги 31,5 млрд грн — це бюджетні кошти. Плюс 20,5 млрд грн — кошти міжнародних організацій.

Детальніше...

В УКРАЇНІ ЗРОБЛЕНО ЩЕ ОДИН КРОК ДЛЯ ЗАПУСКУ ПРОГРАМИ КРЕДИТІВ ПІД 5-7-9% ДЛЯ ПІДТРИМКИ МІКРО- ТА МАЛОГО БІЗНЕСУ

Україні зроблено ще один крок для запуску програми кредитів під 5-7-9% для підтримки мікро- та малого бізнесу, на яку передбачено 2 млрд грн. Парламент підтримав у цілому 261 голосом урядовий законопроєкт №2589 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо Фонду розвитку підприємництва.

− Державна програма дозволить надати доступні кредити за зниженою ставкою на відкриття власної справи, створити додатково близько 90 тисяч легальних робочих місць лише у перший рік дії програми. Але головне – програма дозволить українцям втілити свою бізнес-мрію тут, в Україні, і не шукати кращої долі за кордоном, − прокоментував ухвалений законопроект Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 23 січня 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 21 січня 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Спадкове право», під час якої мешканці Запорізької області зможуть отримати відповіді від директора Регіонального центру та адвоката системи БВПД на різноманітні питання правового характеру, роз’яснення питань черговості спадкування за законом, визнання права власності в порядку спадкування, спадкування нерухомого майна, його оподаткування.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

Голова райдержадміністрації продовжує знайомство з районом

mainСьогодні, 14 січня голова райдержадміністрації Олексій Тимків завітав до Михайлівського райвійськкомату та поспілкувався з військовим комісаром - майором  Анатолієм Савенко. У ході візиту оглянули хід ремонту приміщень РВК, обговорили результати роботи установи за 2019 рік, кадрове та матеріально-технічне забезпечення, тощо.

Цього ж дня О.Тимків відвідав комунальне некомерційне підприємство «Михайлівська багатопрофільна лікарня». Директор закладу І.Гайдаржі показав матеріальну базу, оснащення, поінформував про новації в роботі та стан готовності до підписання угоди з Національною службою здоров’я України. Голова РДА наголосив, що районна влада у тісній співпраці з сільськими, селищними радами докладе максимум зусиль задля збереження районної лікарні, а саме на позачергову сесію районної ради 16.01.2020 буде винесено питання виділення коштів для придбання комп’ютерної техніки лікарям, що є однією з обов’язкових умов підписання угоди з НСЗУ та переходу на нову форму фінансування з 01.04.2020 року. Разом з тим, І.Гайдаржі запропонував варіанти оптимізації та шляхи залучення молодих спеціалістів.

Детальніше...

Пошук

Важливо