П`ятниця, 29 травня 2020 року

Вхід на сайт

Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Михайлівського району

Михайлівська районна державна адміністрація (далі – Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Михайлівського району, далі - конкурс.
Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями, розпорядження голови райдержадміністрації від 21.10.2013 № 257 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Михайлівського району», яке зареєстровано в Михайлівському районному управлінні юстиції Запорізької області 29 жовтня 2013р. за № 11/327, розпорядження голови райдержадміністрації від 30.05.2014 № 129 «Про проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».
Перелік об’єктів конкурсів із зазначенням порядкових номерів та основних характеристик додається.
Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Михайлівського району (далі - Умови), затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.10.2013 № 257 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Михайлівського району», яке зареєстровано Михайлівському районному управлінні юстиції Запорізької області 29 жовтня 2013р. за № 11/327 (додаються).
Всю необхідну інформацію про об'єкт конкурсу можна одержати за телефоном 2-13-53 або за електронною адресою: http://mihrda.gov.ua
Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсі: до 17-00 19.06.2014 року
Документи для участі у конкурсі подаються до Михайлівської районної державної адміністрації за адресою: 72002 смт Михайлівка, вул. Леніна №36, каб. №211 (другий поверх будівлі).
Режим роботи: з понеділка по четвер - з 8-00 до 17-00, п’ятниця – з 8-00 до 15-45. Перерва на обід – з 12-00 до 12-45.
Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на об'єкт конкурсу заяву встановленого зразка і такі документи:
1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг   з   перевезень   пасажирів;
2)   перелік   транспортних   засобів, які пропонуються до використання   на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"),   VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
3) копії ліцензійних карток   на   кожний   автобус,   який пропонується до використання на автобусному маршруті;
4) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
5) копію документа, що підтверджує проведення   процедури санації (за умови проведення санації);
6) перелік   транспортних   засобів,   пристосованих   для перевезення   осіб   з   обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають   умовам конкурсу, вони мають право подавати доконкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять       характеристику     наявних     автобусів,     які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.
7) анкету встановленого зразка;
8) копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали;
9) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;
Комплектність   поданих   документів   перевіряє в міру їх надходження організатор.
Документи   для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються,   підписуються       уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.
Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).
Конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.
Конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.
Видача бланків заяв та анкет здійснюється за адресою смт Михайлівка, вул. Леніна №36 каб. №211 у час, визначений для прийому документів на конкурси. Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки заяви та анкети, що затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.
Місце проведення конкурсів (засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників): смт. Михайлівка, вул. Леніна, 36, Михайлівська районна державна адміністрація, каб 211,
Початок конкурсу з 14-00 07.07.2014.
Плата за участь у конкурсі не здійснюється.
Для довідок з питань проведення конкурсів звертатися за телефоном 2-13-53
 
 

Пошук

Важливо