Вiвторок, 26 жовтня 2021 року

Вхід на сайт

До уваги інститутів громадянського суспільства!

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами та доповненнями) ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів із формування складу Громадської ради при Михайлівській районній державній адміністрації (далі – ініціативна група), повідомляє про таке.

Установчі збори із формування Громадської ради при Михайлівській райдержадміністрації відбудуться 08.02.2019 об 11.00 годині в малій залі засідань районної ради (72002, смт Михайлівка, вул. Центральна, 36). Реєстрація учасників установчих зборів – з 10.00 години.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. У заяві обов’язково зазначаються: контактні телефони та електронна адреса (за наявності) представника ІГС. Від кожного ІГС подається кандидатура лише одного представника.

До заяви додаються:

-      рішення керівника ІГС (або колегіального органу відповідно до установчих документів) про делегування представника ІГС для участі в установчих зборах;

-      рішення керівника ІГС (або колегіального органу відповідно до установчих документів) про делегування представника ІГС для участі у виборах членів Громадської ради;

-         біографічна довідка делегованого представника ІГС;

-         копії документів про легалізацію ІГС;

-         інформація про результати діяльності ІГС протягом 2017-2018 років;

-         електронна версія вказаних документів у форматі DOC (за можливості).

Заявки для участі в установчих зборах приймаються представником ініціативної  групи очно та поштою за адресою: смт Михайлівка, вул. Центральна, 36, каб. №210 (відділ організаційної роботи та документального забезпечення апарату райдержадміністрації). Прийом заявок припиняється за 30 календарних днів до дати проведення установчих зборів.

Телефон для довідок: (06132) 2-14-75.

Пошук

Важливо