Вiвторок, 11 грудня 2018 року

ЗМІНЕНО ПОРЯДОК КОМПЕНСАЦІЇ РОБОТОДАВЦЯМ ВИТРАТ НА ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК

1Зміни до Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування внесені постановою КМУ. Законом «Про зайнятість населення» передбачені пільги зі сплати ЄСВ у вигляді компенсації витрат на сплату ЄСВ у розмірі від 50% до 100%:

Детальніше: ЗМІНЕНО ПОРЯДОК КОМПЕНСАЦІЇ РОБОТОДАВЦЯМ ВИТРАТ НА ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК

Небезпека торгівлі на стихійних ринках

Проблема стихійної торгівлі залишається не вирішеною. Заходи по ліквідації місць стихійної торгівлі є неефективними не лише через соціально-економічне становище в країні, а й через те, що деякі мешканці району надають перевагу продуктам харчування невідомого походження, які реалізують із землі на вулицях. Нажаль, покупці не замислюються про якість цих продуктів, ким та в яких умовах вони виготовлені, де зберігались і як транспортувались. Не лякає наших людей і бруд, щолетить на продукти з вулиці, від машин та з-підніг перехожих.

Детальніше: Небезпека торгівлі на стихійних ринках

До уваги автомобільних перевізників!!!

Відповідно до пункту 3 Заяви на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, визначеної додатком 1 до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, передбачено вимогу щодо подання перевізником-претендентом на участь у конкурсі, серед інших документів, відомостей про автобуси, які будуть використовуватись на маршруті, разом з копіями сертифікатів відповідності та екологічності.

Детальніше: До уваги автомобільних перевізників!!!

До уваги зацікавлених осіб!

На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується ПОВТОРНИЙ КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА (далі – Конкурс).*

МЕТОЮ КОНКУРСУ є надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва Запорізької області на платній та зворотній основі.

ОБСЯГ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ:

Детальніше: До уваги зацікавлених осіб!

Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

1GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Проект двосторонього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки про участь у пілотних проектах для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

Детальніше: Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

Про американську програму бізнес стажування «Регіональний економічний розвиток»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

Детальніше: Про американську програму бізнес стажування «Регіональний економічний розвиток»

Про американську програму бізнес стажування «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільному і комерційному будівництві».

Детальніше: Про американську програму бізнес стажування «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в...

Архів старих матеріалів

Заборона торгівлі промисловими знаряддями лову

Про проведення міжнародної конференції

Розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 22.09.2008 № 353 "Про встановлення граничних
торговельних (постачальницько-збутових) надбавок на  продовольчі товари

Розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.05.2010 № 131 "Про встановлення торговельної надбавки на дитяче харчування"

Розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.05.2010 № 132 "Про встановлення граничних  
рівнів рентабельності виробництва борошна, хліба і хлібобулочних виробів"

Розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 18.07.2011 № 283 "Про встановлення граничних
рівнів рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів"

Розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 27.02.2012 № 71 "Про затвердження Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів"

Розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.04.2013 № 191 "Про декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари"

Порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів

Про тимчасове зупинення дії розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17 квітня 2013 року № 191 «Про декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари»

Розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 07.07.2017 № 327 "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень голови Запорізької обласної державної адміністрації"

Звіт про виконання районної Програми розвитку малого підприємництва на 2013-2014 роки

 До уваги підприємців

 До уваги підприємств

 Щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

До уваги суб'єктів підприємництва!

Розпорядження Голови Запорізької обласної державної адміністрації від 26.10.2016 № 627 "Про застосування розпоряджень голови обласної державної адміністрації щодо ціноутворення на товари і послуги у сфері виробництва та реалізації продовольчих товарів"

До уваги підприємців розпорядження 335

До уваги зацікавлених осіб