Вiвторок, 26 жовтня 2021 року

Вхід на сайт

В Енергодарі планується відкриття кризового центру для жінок, що постраждали від домашнього насильства

Під головуванням заступниці міністра соціальної політики України Наталії Федорович у Запорізькому обласному центрі зайнятості пройшла селекторна нарада з питань координації та об’єднання зусиль центральними та місцевими органами виконавчої влади щодо подальшого забезпечення реалізації закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

На нараді була присутня заступниця директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірина Разуваєва. Під час наради вона зазначила, що проблема насильства в сім'ї досі існує у нашому суспільстві та поширена в родинах незалежно від соціального статусу чи матеріального достатку. Особливість і парадоксальність цього явища полягає у тому, що ці правопорушення відрізняються високим рівнем прихованості, внаслідок чого жертви залишаються без захисту, а кривдники – без покарання.

На сьогодні в Запорізькій області функціонують три соціально важливі об'єкти - кризові центри для жінок, які постраждали від домашнього або іншого насильства і опинилися в складних життєвих обставинах, які знаходяться в м. Запоріжжя, Бердянськ та Мелітополь.

Всього по Запорізькій області у 2018 році постраждало від домашнього насильства 3980 осіб, протягом І кварталу 2019 року постраждало 888 осіб (з них 804 - це жінки та 84 – чоловіки).

У 2019 році планується ще створення однієї кризової установи для жінок, які постраждали від домашнього насильства у  м. Енергодар.

Під час селекторної наради відбулося конструктивне обговорення координації та об’єднання зусиль центральними та місцевими органами виконавчої влади у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

Пошук

Важливо