Понедiлок, 17 грудня 2018 року

Телефонний довідник

№ З/П Посада П.І.Б. Службовий телефон 
1 Голова районної державної адміністрації Стулень Олександр Васильович 2-14-75
2 Перший заступник голови районної державної адміністрації Спасська Інна Миколаївна 2-14-80
3 Заступник голови районної державної адміністрації Вакансія -
4 Керівник апарату районної державної адміністрації Старокожко Анна Григорівна 2-15-41
5 Відділ організаційної роботи та документального забезпечення апарату районної державної адміністрації Зезуль Ірина Анатоліївна 2-14-35
6 Шемет Микола Миколайович 2-14-35
7 Кочанов Євген Миколайович 2-14-35
8 Грицюк Аліна Миколаївна 2-14-75
9 Хало Ірина Василівна 2-12-99
10 Павліченко Олена Миколаївна 2-12-99
11 Шпирна Ольга Олександрівна 2-12-99
12 Відділ кадрової роботи апарату районної державної адміністрації  Тихонова Ольга Володимирівна 2-12-91
13 Соколова Людмила Вікторівна 2-18-99
14 Шемет Микола Миколайович 2-14-84
15 Провідний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації

Когут Катерина
Миколаївна

2-15-45
  Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Гріцайчук Роман Вікторович

2-14-84

  Головний спеціаліст-юрисконсульт апарату районної державної адміністрації Новікова Марина Володимирівна 2-15-45
16 Державний реєстратор апарату районної державної адміністрації (юридичні та фізичні особи-підприємці) Бурцева Світлана Володимирівна 2-11-56
17 Державний реєстратор апарату районної державної адміністрації (нерухоме майно) Леміш Ольга Геннадіївна 2-18-12
18 Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Довбня Олена Леонідівна 2-12-87
19 Денисенко Сергій Сергійович 2-12-87
20 Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації Шульга Інна Анатоліївна 2-16-89
21 Момот Олена Юріївна 2-16-89
22 Відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Левчук Наталя Володимирівна 2-13-53
23 Плющ Іван Валерійович 2-13-53
24 Хало Володимир Юрійович 2-13-53
25 Чуркіна Людмила Анатоліївна 2-13-53
26 Відділ з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Горлаков Олександр Сергійович 2-18-69
27 Поліон Людмила Іванівна 2-18-69
28 Дорожкіна Ганна Олександрівна 2-18-69
29 Архівний відділ районної державної адміністрації Сидоренко Олена Олександрівна 2-28-96
30 Відділ містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Кобзєв Сергій Володимирович 2-11-56
31 Суптеля Микола Миколайович 2-11-56
32 Бабанін Віталій Олександрович 2-14-73
33 Служба у справах дітей районної державної адміністрації Озмитель Діана Дмитрівна 2-01-45
34 Сичова Людмила Антонівна 2-01-45
35 Ревич Інна Вікторівна 2-01-45
36 Відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Кучерява Тетяна Олександрівна 2-03-40
2-21-97
37 Відділ культури і туризму районної державної адміністрації Радченко Микола Анатолійович 2-16-27
38 Управління фінансів районної державної адміністрації Згоннік Оксана Василівна 2-12-32
39 Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Мєснянкіна Валентина Анатоліївна 2-11-62
2-10-25
40 Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Приступа Леонід Вікторович 2-22-41