Вiвторок, 26 жовтня 2021 року

Вхід на сайт

В Україні започатковується всеукраїнська мережа фахівців та практиків з регіонального та місцевого розвитку „РегіоНет”

 

В Україні триває реформування сфери регіонального та місцевого розвитку, а тому сьогодні особливої актуальності набувають спроби мобілізації та підвищення потенціалу людей та інституцій, що працюють у цій сфері.

Метою створення РегіоНет є об’єднання та професійний розвиток фахівців з усіх регіонів України, їх залучення до вироблення та реалізації політики, а також забезпечення для усіх суб’єктів розвитку територій (влади, бізнесу, громадськості) можливості отримати „ з перших рук” продукти та послуги, засновані на кращих практиках регіонального та місцевого розвитку України.

РегіоНет створюється у рамках технічного завдання Проекту ЄС           „ Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”, затвердженого угодою між Урядом України та Європейською Комісією. На важливості утворення мережі фахівців з регіонального розвитку наголосив нещодавно Президент України у своєму виступі на Раді регіонів.

РегіоНет об’єднає професіоналів, які заслуговують на суспільне визнання, і стане майстернею кращих практик, що вартують популяризації. П           Перший тур відбору кандидатів на участь у РегіоНет відбувається у такі строки:

- прийом анкет від заявників – з 16 вересня до 31 жовтня 2013 року,

- аналіз анкет та проведення співбесід із заявниками – до 15 листопада 2013 року,

- підведення підсумків відбору – не пізніш як 20 листопада 2013 року.

          Докладна інформація на сайті http://surdp.eu./regionet/.

Пошук

Важливо