Субота, 04 грудня 2021 року

Вхід на сайт

Мешканці села Тимошівка Михайлівського району отримали відремонтовані дороги

Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» передбачено, що транспортна інфраструктура є основою економічного розвитку й підвищення якості життя громадян. На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Януковича за рахунок субвенції з державного бюджету обласному бюджету Михайлівському району було виділено 218,946 тис. грн. на ремонт доріг, що належать до комунальної власності. За ці кошти проведено ремонт доріг по вулицям О.Кошового, Пучкова-Безродного та Свердлова в селі Тимошівка, замовником робіт виступило управління капітального будівництва обласної державної адміністрації, виконавцем – фірма «Аеріт» (м.Запоріжжя).

З цієї нагоди 8 жовтня заступник голови райдержадміністрації Віталій Матросов здійснив робочу поїздку до с.Тимошівка, де оглянув відремонтовані дороги, поспілкувався з мешканцями села, представниками сільської ради.

- Покращення інфраструктури доріг є дуже важливим для забезпечення якісних умов життя населення, тому керівництво області та району й надалі продовжуватиме працювати в цьому напрямку, - зазначив В.Матросов.

DSCF3235

DSCF3237

Пошук

Важливо