Субота, 04 грудня 2021 року

Вхід на сайт

В районі триває підготовка до відзначення 70-ї річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників

В районі триває підготовка до відзначення 70-ї річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників (27.10.2013) та проведення естафети пам’яті «Слава визволителям України» (25.10.2013). З цього приводу 10.10.2013 голова райдержадміністрації С.Передерій провів розширену нарду, участь у якій взяли заступники голови РДА, керівники структурних підрозділів РДА, представники районної організації

ветеранів України, сільських та селищних рад, інші. Заступник голови РДА О.Денисенко поінформував, що комунальним службам сільських та селищних рад доручено провести роботи з благоустрою територій населених пунктів, до робіт з впорядкування меморіалів, пам’ятників, обелісків, меморіальних дошок, місць поховання загиблих захисників Вітчизни активно долучаються учні шкіл, представники громадськості.

Того ж дня голова РДА С.Передерій, голова районної ради М.Фатєєв та заступник голови РДА В.Матросов проконтролювали стан виконання робіт з впорядкування території в населених пунктах Михайлівської селищної ради.

 

10.10.2013 відбулось засідання 30-ї сесії Михайлівської селищної ради шостого скликання, участь у якому взяла перший заступник голови РДА Л.Калужська (депутат селищної ради).

Пошук

Важливо