Субота, 04 грудня 2021 року

Вхід на сайт

ЗАВЕРШЕНО ГАЗИФІКАЦІЮ МИХАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» передбачено проведення структурних змін в економічному та соціальному житті країни. Яскравим прикладом послідовної роботи з реалізації цієї Програми в Михайлівському районі є газифікація населених пунктів.
Газифікація району розпочалась ще в 1991 році, коли було побудовано відвід від магістрального газопроводу високого тиску м. Мелітополь до автоматичних газорозподільних станцій села Високе, селищ Михайлівка і Пришиб.
Останніми населеними пунктами району, в яких 23 жовтня запалав блакитний вогник, стали села Вовківка та Нововолодимирівка. В урочистих заходах з нагоди пуску газу взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Передерій, голова районної ради Микола Фатєєв, Михайлівський селищний голова Олександр Ракша, помічники народного депутата України А.В.Пшонки Олександр Вербицький та Людмила Любим, депутат обласної ради Микола Шаламов.
Разом з почесними гостями мешканець села Вовківка Олексій Фащевський запалив символічний газовий факел, вогонь якого оповістив про завершення газифікації Михайлівщини.

         - Одним із пріоритетних завдань Президента України В.Ф.Януковича для влади на місцях є забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, поліпшення газо-, водо-, тепло- та енергозабезпечення, тощо. Саме над цим актуальним завданням працює районна влада, - наголосив Сергій Передерій, вітаючи мешканців сіл Вовківка та Нововолодимирівка з цією подією. Також він зазначив, що пуск газу є важливим кроком у рішенні проблем розвитку територій населених пунктів, відродження економіки України.

DSC09368

Пошук

Важливо