Субота, 04 грудня 2021 року

Вхід на сайт

УЧНІ МИХАЙЛІВСЬКОГО ВПУ ВИХОВУЮТЬСЯ НА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНИХ ТРАДИЦІЯХ

Президент України В.Ф. Янукович своїм Указом від 28 грудня 2012 року №756/2012 проголосив 2013 рік Роком дитячої творчості.
На виконання завдань, поставлених Президентом, в районі проводиться значна робота щодо охоплення дітей позашкільною освітою, яка сприяє забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створенню умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявленню і підтримці талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, тощо.
Яскравим прикладом успішної організації позашкільної освіти є Державний навчальний заклад «Михайлівське вище професійне училище», учні якого не тільки здобувають повну загальну середню освіту, отримують первинну професійну підготовку, а й із захопленням відвідують гуртки художнього, народно-прикладного, спортивного напрямків, які діють при закладі. Загалом позашкільною освітою охоплено більше, ніж третину всіх учнів ВПУ.
Учні закладу традиційно беруть активну участь у заходах, що проводяться в районі та поза його межами з нагоди державних, районних свят, пам’ятних дат.
Так, 23 жовтня учні ВПУ завітали із концертною програмою до села Старобогданівка, мешканці якого цього дня відзначали 70-ту річницю визволення села від німецько-фашистських загарбників. Під час тематичного концерту «70 мирних весен Старобогданівки» учні виступили із танцювальними, вокальними, театралізованими номерами, а також презентацією, для якої були задіяні історичні матеріали, спогади мешканців села, які пережили воєнні часи. Виступи талановитих дітей порадували глядачів та розчулили до сліз.
На завершення заходу Старобогданівський сільський голова Л.Сахаров привітав жителів села зі святом, подякував організаторам і учасникам концерту, зазначивши, що тільки творчо обдаровані, розвинені та патріотично налаштовані люди можуть зробити нашу країну могутньою, демократичною і квітучою державою.

1

 

2

 

Вже стало доброю традицією щорічно наприкінці жовтня проводити на базі училища спортивно-розважальне свято «Козацькі забави». І цього року, 24 жовтня, учні всіх навчальних груп зібрались, щоб позмагатися у вправності та кмітливості. В рамках свята було проведено цілий ряд конкурсів, спортивних змагань, театралізовану виставу, під час концертної програми лунали українські пісні, показували свою майстерність вихованці танцювальних гуртків училища.
Впродовж всього свята була піднесена атмосфера та панував чудовий настрій, кожен отримав надзвичайну насолоду від побаченого і почутого.
За результатами всіх змагань та конкурсів I місце у « Козацьких забавах» було присуджено команді навчальної групи трактористів №69, яка виборола головну нагороду – поїздку до о. Хортиця. Директор ДНЗ «Михайлівське ВПУ» В.Удовіченко привітав переможців, побажавши подальших успіхів, та зазначив, що у всі учасники змагань продемонстрували справжню цілеспрямованість, фізичні і духовні сили, непоборну силу духу, прагнення до самопізнання та самовдосконалення.

3

4

5

Пошук

Важливо