Субота, 04 грудня 2021 року

Вхід на сайт

Територія миру, злагоди і взаєморозуміння

З метою інформування читацької аудиторії про культурні цінності та традиції представників різних національностей в Михайлівській районній бібліотеці для дорослих організовано виставку друкованих видань «Наш багатонаціональний край завжди був і буде територією миру, злагоди і взаєморозуміння».
6 жовтня заступник голови райдержадміністрації Олександр Денисенко відвідав районну бібліотеку, де ознайомився з виставкою, поспілкувався з працівниками та відвідувачами закладу.
О.Денисенко зазначив, що позиція Президента України Віктора Януковича полягає в необхідності зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, забезпечення задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, адже міжкультурний діалог є узами, що єднають суспільство, підґрунтям стійкого розвитку і миру. Також він підкреслив, що в Михайлівському районі, де проживають росіяни, білоруси, вірмени, корейці, цигани та інші, сформувались цивільні норми взаємодії людей різних національностей та віросповідання, життя його мешканців ґрунтується на принципах взаємоповаги та порозуміння. А знання і прийняття традицій різних культур виховують справжній український патріотизм, вільний від націоналізму та екстремізму.

- Тому важливим завданням сьогодення є продовження спільної роботи з реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича в цьому напрямку, з метою недопущення виникнення в суспільстві расизму та ксенофобії, а також формування образу Михайлівського району як відкритого полікультурного та поліконфесійного європейського простору, - підкреслив О.Денисенко.

tolerantnist

Пошук

Важливо