Субота, 04 грудня 2021 року

Вхід на сайт

Гарний приклад взаємодії задля спільного блага

З метою оздоровлення екологічної ситуації в області, озеленення та благоустрою населених пунктів з екологічного фонду Запорізької області було виділено та розподілено по районах кошти для придбання посадкового матеріалу. В нашому районі, в свою чергу, ці кошти було розподілено по всіх сільських та селищних радах.
Так, Михайлівською селищною радою було придбано 104 саджанці декоративних дерев на суму 7,9 тис. грн.
Напередодні акції з висадки дерев голова райдержадміністрації С.Передерій, Михайлівський селищний голова О.Ракша, директор КП «Михайлівський комунгосп» В.Рикун оглянули посадковий матеріал та визначили території, де буде його посаджено.
               До акції, яка відбулась на чолі з С.Передерієм та О.Ракшою, активно й завзято долучились представники громадськості, працівники установ та організацій, органів місцевого самоврядування, державні службовці.
 Звертаючись до учасників акції, С.Передерій підкреслив, що Президент України В.Янукович постійно наголошує на важливості розвитку громадянського суспільства та необхідності залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики. І тому активна участь мешканців Михайлівки у цій благородній справі є доказом того, що наше суспільство виявляє небайдужість до благоустрою, озеленення рідного селища, що сприяє забезпеченню права громадян на безпечне довкілля.
 Учасниками заходу висаджено дерева на території центрального парку ім.Чудновського, скверів по вул..Леніна, біля в’їзної арки по вул.Запорізька, на площі Перемоги, біля братської могили жертв фашизму (на в’їзді зі сторони Пришиба), тощо.
 - Я вважаю, що ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала михайлівчан, які, сподіваюся, будуть доглядати молоді дерева, а всім іншим територіальним громадам району рекомендую наслідувати цей гарний приклад взаємодії задля спільного блага, - підкреслив С.Передерій.

DSCF3311 

DSCF3320

 

 

Пошук

Важливо