Субота, 04 грудня 2021 року

Вхід на сайт

Експрес новини 06.11.2013-18.11.2013

06.11.2013 

Голова райдержадміністрації С.Передерій провів семінар-нараду для сільських та селищних голів, секретарів та землевпорядників рад. Під час семінару розглянуто такі питання: про участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування; про порядок погодження відділом містобудування та архітектури райдержадміністрації проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; про організацію виконання на території району Закону України «Про безкоштовну правову допомогу»; про результати перевірок роботи зі зверненнями громадян в сільських, селищних радах та підготовку звітів за підсумками 2013 року; про порядок підготовки документів щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня». З питань порядку денного виступили: перший заступник голови РДА Л.Калужська, начальник Михайлівського РУЮ Т.Касілова та інші.

 07.11.2013

Голова РДА С.Передерій провів нараду за участю першого заступника голови РДА Л.Калужської, начальника управління фінансів РДА О.Згоннік, начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Т.Кучерявої, головного лікаря ТМО району І.Гайдаржі, начальника управління ПФУ в Михайлівському районі В.Щуся, начальника Михайлівського відділенні Токмацько-Михайлівської ОДПІ Л.Ільїної та інших. Під час нарад обговорено питання виконання місцевих бюджетів та забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Відбулось засідання 31-ї сесії Михайлівської селищної ради, участь у якому взяла перший заступник голови РДА Л.Калужська (депутат селищної ради). 

08.11.2013

Голова райдержадміністрації С.Передерій провів нараду за участю першого заступника голови райдержадміністрації Л.Калужської, начальника відділу організаційної роботи апарату РДА І.Матросової, головного лікаря ТМО району І.Гайдаржі, в.о. начальника управління АПР РДА В.Меснянкіної, начальника відділу культури і туризму РДА М.Радченка, голови профспілкової організації працівників агропромислового комплексу А.Данилюка, начальника відділу кадрової роботи апарату РДА О.Тихонової.

Під час наради обговорено організаційні питання щодо підготовки та проведення урочистого засідання та святкового концерту (за участю Михайла Грицкана) з нагоди Дня працівників сільського господарства, урочистих заходів з нагоди 125-річчя охорони здоров’я Михайлівського району, нагородження кращих представників галузей, тощо.

12.11.2013

Голова райдержадміністрації С.Передерій провів нараду за участю першого заступника голови РДА Л.Калужської, заступника голови РДА В.Матросова, начальників відділу економічного розвитку і торгівлі, відділу освіти, молоді та спорту, управління фінансів РДА, головного лікаря ТМО району, Мар’янівського, Роздольського, Старобогданівського сільських голів. Під час наради обговорено питання визначення переліку об’єктів, фінансування яких планується здійснювати в 2014 році. За результатами наради відділу економічного розвитку і торгівлі РДА надано доручення надати пропозиції щодо 11 об’єктів до департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА.

Заступник голови РДА В.Матросов провів виїзні наради у Михайлівській ЗОШ №2 та Любимівській ЗОШ за участю керівництва закладів, представників відділу освіти, молоді та спорту, підрядної організації. Обговорено питання опрацювання проектно-кошторисної документації на проведення ремонту покрівель зазначених шкіл.

14.11.2013

Голова РДА С.Передерій провів засідання комісії з питань захисту прав дитини, під час якого розглянуто питання: про встановлення днів та часу для побачення батьків з малолітніми дітьми, про встановлення місця проживання малолітньої дитини, про поповнення прийомної сім’ї, про виконання громадянами батьківських обов’язків стосовно неповнолітніх дітей, про надання дозволу на відчуження будинку, в якому проживає малолітня дитина.

Комісією під головуванням першого заступника голови РДА Л.Калужської проведено атестацію керівників РДА, начальників відділів апарату РДА, керівників та заступників керівників структурних підрозділів РДА щодо визначення рівня відповідності займаним посадам.

Заступник голови РДА В.Матросов провів робочу нараду за участю представників відділу освіти, молоді та спорту, підрядної організації, керівництва Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. з питання узгодження проектно-кошторисної документації на проведення ремонту покрівель зазначених шкіл.

15.11.2013

В районному будинку культури відбулись урочисті збори з нагоди Дня працівників сільського господарства. Присутніх зі святом привітали: голова райдержадміністрації С.Передерій, голова районної ради М.Фатєєв, помічник народного депутата України А.Пшонки О.Вербицький, голова районної профспілки працівників агропромислового комплексу А.Данилюк. Кращим працівникам галузі вручено подарунки, грошову премію, грамоти Міністерства аграрної політики та продовольства України, райдержадміністрації, райради, обласної профспілки працівників АПК, подяки від народного депутата України А.Пшонки.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участю Михайла Грицкана.

18.11.2013

Заступник голови РДА В.Матросов провів робочу нараду з питання здійснення автобусних перевезень громадян пільгових категорій, розрахунків з перевізником, тощо. В нараді взяли участь: приватний підприємець В.Куліш, який здійснює пасажирські перевезення в районі, начальник відділу економічного розвитку РДА Н.Левчук, начальник УСЗН РДА Л.Приступа.

Пошук

Важливо