Субота, 04 грудня 2021 року

Вхід на сайт

Експрес новини 20.11.2013-22.11.2013

20.11.2013 

Голова райдержадміністрації С.Передерій провів нараду за участю першого заступника голови РДА Л.Калужської, начальника та заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА та інших. Під час наради обговорено питання організації діяльності існуючих та створення нових освітніх округів. Наразі в районі діють 3 освітні округи – Михайлівський, Пришибський та Бурчацький. Діяльність освітніх округів дозволяє організувати на належному рівні роботу з позашкільної освіти.

За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Т.Кучерявої, в наступному році планується відкриття ще двох округів.

21.11.2013

 Голова райдержадміністрації С.Передерій провів робочу нараду за участю першого заступника голови РДА Л.Калужської, заступника голови РДА В.Матросова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації з питань надходжень платежів до місцевого і державного бюджетів. Начальник управління фінансів РДА О.Згоннік доповіла про наповнення доходної частини районного та Державного бюджетів за десять місяців поточного року. Також в ході наради заступник голови РДА В.Матросов доповів про стан розрахунків населенням за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

 

Перший заступник голови РДА Л.Калужська провела робочу нараду з питання підготовки заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів,у якій взяли участь працівники організаційного відділу апарату РДА, відділу культури і туризму РДА, відділу освіти, молоді та спорту РДА, настоятель Свято-Покровського храму о.Михаїл.

 22.11.2013

Голова райдержадміністрації С.Передерій провів нараду за участю першого заступника голови РДА Л.Калужської та заступника голови РДА В.Матросова, начальників відділу економічного розвитку РДА, відділу освіти, молоді та спорту РДА, відділу ЖКГ РДА. Під час наради обговорено організаційні питання підготовки пакету документів претендентами для участі в конкурсі на визначення автомобільного перевізника в районі та питання проведення ремонту покрівлі Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Михайлівського НВК  І-ІІст.

Пошук

Важливо