Субота, 04 грудня 2021 року

Вхід на сайт

В основі державних рішень мають бути національні інтереси України - Глава держави

 

Президент України Віктор Янукович дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку («Студія 1+1»), Андрію Куликову (телеканал ICTV), Ларисі Губіній («5 канал») та Олегу Панюті (телеканал «Україна»).

Під час інтерв’ю Глава держави виклав свою позицію щодо останніх подій навколо підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, внутрішньополітичної ситуації, соціально-економічного розвитку країни.

 

Зокрема, Віктор Янукович наголосив, що в основі ухвалення будь-яких державних рішень, зокрема у зовнішній політиці, мають бути національні інтереси України.

- Головні чинники - це наші українські інтереси. В основу прийняття будь-яких рішень ми завжди ставимо, і я особисто буду ставити тільки інтереси України, національні інтереси, - сказав Глава держави в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

Президент підкреслив, що Україна має підтримувати взаємовигідні відносини зі своїми зовнішньополітичними партнерами.

-  Ми повинні бути сильними. Тоді до нас будуть відноситись як до партнерів, рівних партнерів. Я вважаю і переконаний в тому, що ми не повинні ніде бути «бідними родичами» з простягнутою рукою, - сказав Віктор Янукович.

- Я не хочу і не дозволю, поки я очолюю державу, щоб Україну хтось принижував, - додав Президент.

Також Глава держави зазначив, що він братиме участь у Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі 28-29 листопада.

- На сьогодні поки не змінюються плани. Я неодноразово казав, що збираюсь їхати до Вільнюса, - сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

За словами Глави держави, на шляху євроінтеграції для України головним є захист національних інтересів.

- Питання підписання чи не підписання будь-якої угоди повинно бути обґрунтоване, - підкреслив Віктор Янукович.

Підготовлено за матеріалами прес-служби Президента 

Пошук

Важливо