Недiля, 17 жовтня 2021 року

Вхід на сайт

2013

 

Діяльність Громадської ради

при Михайлівській районній державній адміністрації

 

Громадська рада при Михайлівській районній державній адміністрації утворена на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність Михайлівської районної державної адміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності райдержадміністрації.

Основними завданнями Громадської ради є:

-      створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;

-      сприяння ефективній співпраці Михайлівської районної державної адміністрації  з громадськістю у реалізації державної політики та розбудові громадянського суспільства;

-      здійснення громадського контролю у відповідності до чинного законодавства;

-      забезпечення врахування громадської думки жителів Михайлівського району під час формування та реалізації державної політики.

29 березня 2013 року, в ході установчих зборів представників ІГС, до складу Громадської ради при Михайлівській райдержадміністрації обрано 7 представників інститутів громадянського суспільства.

Склад Громадської ради затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.04.2013 №96 «Про вдосконалення роботи з громадськістю».

Склад Громадської ради при Михайлівській районній державній адміністрації, який було сформовано на установчих зборах 29.03.2013:

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові члена Громадської ради

Назва ІГС, який представляє член Громадської ради

1

Білоконь Володимир

Іванович

Михайлівська районна організація Українського товариства мисливців і рибалок

2

Данилюк Анатолій

Адамович

Районна профспілкова організація працівників агропромислового комплексу

3

Лукашенко Сергій

Іванович

Михайлівський благодійний фонд «Здоров’я для всіх»

4

Нечет Володимир

Вікторович

Михайлівська районна організація Товариства Червоного Хреста України

5

Прядко Олександр

Павлович

Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Михайлівської районної ради Запорізької області»

6

Тарасенко Олексій

Федорович

Михайлівська районна територіальна організація спілки ветеранів Афганістану

7

Чигарєв Олексій

Якович

Асоціація фермерів Михайлівського району

 

25 січня відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації, в ході якого сформовано та затверджено склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів нового складу Громадської ради.

Того ж дня голова ініціативної групи О. Тарасенко провів перше засідання ініціативної групи. В ході засідання обрано члена ініціативної групи, відповідального за ведення протоколів засідань групи, визначено дату та місце проведення установчих зборів для утворення громадської ради (29.03.2013), визначено питання порядку денного установчих зборів, обговорено та погоджено зміст повідомлення про проведення установчих зборів.

12 лютого відбулось друге засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів нового складу Громадської ради. В ході засідання було обговорено організаційні питання підготовки до проведення установчих зборів.

29 березня відбулись установчі збори представників ІГС для обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації. В ході проведення зборів обрано голову, секретаря зборів, членів лічильної комісії, затверджено порядок денний та регламент; заслухано звіт ініціативної робочої групи про підготовку установчих зборів; визначено кількісний склад Громадської ради при райдержадміністрації. Збори відкрив голова райдержадміністрації С. Передерій, який підкреслив значну роль участі громадськості в державотворчих процесах, висловив сподівання щодо подальшої співпраці Громадської ради та райдержадміністрації та поінформував присутніх про нові соціальні ініціативи Президента України В. Януковича. Голова Громадської ради першого скликання С. Лукашенко поінформував про діяльність Громадської ради протягом 2011-2012 років. За результатами голосування до складу Громадської ради при Михайлівській райдержадміністрації обрано 7 представників інститутів громадянського суспільства.

18 квітня відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації, в ході якого обрано голову, заступника та секретаря ради, затвержено план роботи на 2013 рік.

Пошук

Важливо