Недiля, 17 жовтня 2021 року

Вхід на сайт

УВАГА!

Відповідно до  постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 р. № 807-IX “Про утворення та ліквідацію районів” та розпорядження КМУ від 16 грудня 2020 р. № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» Михайлівська районна державна адміністрація Запорізької області  ліквідована шляхом приєднання до Василівської районної державної адміністрації Запорізької області.

Таким чином, відповідно до постанови КМУ від 16.12.2020 р. № 1321 «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов'язків районних державних адміністрацій, що припиняються» з 11.01.2021 року права та обов'язки від Михайлівської райдержадміністрації Запорізької області перейшли до Василівської райдержадміністрації Запорізької області.

ДОРОГІ МОЇ, ПОВАЖНІ КОЛЕГИ, ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МИХАЙЛІВЩИНИ !

Ось і підійшов час до завершення процесу реорганізації Михайлівської районної державної адміністрації !

Час діяльності Михайлівської адміністрації вже увійшов в історію. На території колишнього Михайлівського, а нині Василівського району створені та успішно працюють спроможні громади, які укомплектовані та доукомплектовуються працівниками РДА.

Частина працівників з 01.04.2021 продовже свою діяльність в базовій Василівській адміністрації на віддалених робочих місцях.

Шановні колеги, спасибі Вам величезне за наш згуртований, дружний колектив. Спасибі вам за те, що навіть в найскладніших, стресових ситуаціях Ви зберігали свій оптимізм. З вами було комфортно і легко працювати, що досить важливо і необхідно. Знаєте, кожен з вас особлива, дивовижна особа, яка вносить свій вклад в нашу загальну справу на благо України.

Дорогі колеги, від щирого серця говорю вам "СПАСИБІ". Ви допомогли мені стати активніше і сміливіше, спасибі Вам за професійній підхід до вирішення будь якого питання.

Бажаю вам активної життєдіяльності, успішного процвітання, старанної роботи, відмінної зарплати, дивовижного настрою і, звичайно ж, особистого щастя.

 

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

liniya

У вівторок 6 квітня 2021 року в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації 

Шустов Володимир Володимирович.

Звертатися з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

gl

У четвер, 8 квітня 2021 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації 

Бойко Зінаїда Михайлівна.

Звертатись з 13.00 до 14.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

liniya

У четвер 8 квітня 2021 року в облдержадміністрації відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації 

Шиханов Руслан Борисович.

Звертатися з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Пошук

Важливо