Недiля, 17 жовтня 2021 року

Вхід на сайт

Круглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насильству

Насильство в сім'ї – болюча тема для нашого суспільства. Одним з напрямів роботи управління соціального захисту населення Михайлівської районної державної адміністрації є протидія та запобігання різним проявам насильства, допомога жертвам домашнього насильства, а також проведення різних заходів.

Попередження насильства в сім’ї актуальне не тільки на загальнодержавному рівні, але й на місцевому рівні для забезпечення умов, в яких більшість потерпілих від насильства мали б доступ до якісних послуг, сприяючи поширенню ідеї «нульової» терпимості до насильства в суспільстві.

Детальніше: Круглий стіл з питань запобігання та протидії домашньому насильству

В Енергодарі планується відкриття кризового центру для жінок, що постраждали від домашнього насильства

Під головуванням заступниці міністра соціальної політики України Наталії Федорович у Запорізькому обласному центрі зайнятості пройшла селекторна нарада з питань координації та об’єднання зусиль центральними та місцевими органами виконавчої влади щодо подальшого забезпечення реалізації закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

На нараді була присутня заступниця директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірина Разуваєва. Під час наради вона зазначила, що проблема насильства в сім'ї досі існує у нашому суспільстві та поширена в родинах незалежно від соціального статусу чи матеріального достатку. Особливість і парадоксальність цього явища полягає у тому, що ці правопорушення відрізняються високим рівнем прихованості, внаслідок чого жертви залишаються без захисту, а кривдники – без покарання.

Детальніше: В Енергодарі планується відкриття кризового центру для жінок, що постраждали від домашнього...

У Мелітополі відкрито кризовий центр для жінок, постраждалих від насильства

У Мелітополі відкрито притулок для тимчасового цілодобового проживання жінок, в тому числі з дітьми, які постраждали від домашнього і гендерно зумовленого насильства «Фіалка».

На початку 2019 року був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Мелітопольською міською радою, Німецьким товариством з міжнародного співробітництва (GIZ) і Благодійною організацією «Благодійний фонд «Все можливо» в рамках проєкту «Створення спеціалізованої кризової установи і розвиток стійкої моделі міжвідомчої взаємодії на основі міжнародних стандартів».

Детальніше: У Мелітополі відкрито кризовий центр для жінок, постраждалих від насильства

Запоріжці вчилися боротися з гендерно обумовленим насильством

За ініціативи коаліції «Запоріжжя 1325», що об’єднує п’ятнадцять жіночих громадських організацій, відбувся триденний тренінг, присвячений протидії гендерно обумовленому насильству в українському суспільстві.

До дискусії долучилися начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Антоніна Матвєєва, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко, представники Національної та патрульної поліції, центрів соціальних служб, військовослужбовці Збройних Сил України та Національної гвардії України, фахівці-психологи.

Детальніше: Запоріжці вчилися боротися з гендерно обумовленим насильством

Пошук

Важливо